úterý 16. dubna 2019

Kurz akvarelu pro začátečníky

Pojďme si malovat! Vypsala jsem šest termínů akvarelových kurzů pro začátečníky (čímž jsem si to trochu zkomplikovala, rozhodně jich mělo být pro začátek míň, ale to vyladíme), zájemci se můžou přihlásit pomocí rezervačního systému, který najdete tady, a v "i" vpravo nahoře u každého termínu také najdete bližší info ke kurzu.

Čtyřhodinové kurzy jsou vypsané na následující čtvrtky a soboty (cena 1950 Kč/os.) a budou se zatím konat v příjemném prostoru Sokola na Vinohradech. Já jsem sice včera podepsala smlouvu a převzala klíče ke skromnému kancloskladu na Letné (konečně), ale než to tam bude aspoň trochu upravené, chci kurzy dělat v Sokole, kde sídlí kamarádky Pauline Benu Made a Karolína In August Company, které mi pronajmou místnost na workshopy.
 
https://myyna.reservio.com/

Těším se moc, mám v hlavě, že to bude prostě velmi příjemně strávený čas, tak doufám, že se to povede.

Prosím přihlášky jenom přes Reservio, ať v tom nemám guláš, žongluju teď neuvěřitelným způsobem deset projektů najednou, to je holt tak, když se člověk celou zimu fláká... A to se musím ještě nějakým kouzelným způsobem přestěhovat do nového kanclíku. Kdyby to tak šlo "simsala bim!".

Tak naviděnou na workshopech, případně na festivalu mini v půlce května, případně na Dyzajn marketu na konci května!