pátek 14. prosince 2018

Víkend na Dyzajn marketu

Rychlé zprávy...

O víkendu mne najdete na Dyzajn marketu u Národního divadla, uvnitř provozní budovy. Viz plánek.

Na e-shopu vypínám platbu převodem v neděli večer, odesíláme s Martinem až do čtvrtka 20. 12., samotný e-shop s platbou přes bránu pojede až do středy 19. 12., ale nečekejte, že se to stihne do Ježíška doručit.

Mám novou hlavu, byla jsem se včera nechat ostříhat. Původní plán byl na krátko, ale vyměkla jsem a mám jen zkrácený vlasy prostříhaný do rozvernýho rozcuchu a k tomu nezbytnou patku, vrásky už tudíž nemají šanci, normálně je zakreju.

V neděli 23. 12. odlétáme, Valencie volá, sleduju počasí a na krásných 18 stupňů se neskutečně těším. Postupem času bude méně, až 13 stupňů, ale řekla bych, že níž už to nepůjde, slunce je příliš silné a svítí každý den. Alespoň taková je moje zkušenost ze dvou zim ve Španělsku.

Potřebuju si koupit novou bundu, ale nechám to asi až na povánoční slevy. Sice je období slev ve Špáňu neskutečný masakr, Španělky se toho fakt nebojej a jedou to hlava nehlava, ale už mám tu svojí zelenou santusku, co jí furt tahám, docela takovou použitou. Nicméně, chci další zelenou santusku. Pro mne ideál.

Mám chuť na vaječňák! Jestli někdo děláte domácí a chystáte se na Dyzajn market, přineste, zaplatím!

Dostala jsem od svých dvou dvorních tiskáren jako pozornost vánoční tašky s dárkama, to se mi nikdy nestalo. Asi už jsem tam utratila fakt hodně peněz. Miluju ty dva pány, co se o mě staraj, jsou nejlepší.

Tak zatím pa a kždytak na Dyzajn marketu naviděnou!