pondělí 17. prosince 2018

Týden před

Je týden před tím, než se letos poprvé probudím ve Valencii. Chodím po bytě, trochu nekoncepčně a unavená, plním pračku, počítám zboží, které po Dyzajn marketu zbylo, balím objednávky, a hlavně, hlavně hledám, co bych snědla sladkýho. Curk, potřebuju cukr!

Nic moc tu nemáme, až půjdu do Zásilkovny stavím se u našeho Vieta a koupím si Ritter Sport. (On se ten Vietnamec fakt jmenuje Viet.) Možná dva Ritter Sporty. A sním je v autě po cestě do Teplic, kam vezu na otočku dvě naše kytky, které potřebují stálou péči.

Martin šel do své letošní práce, kde si ho na jaře najmuli téměř na celý rok, odevzdat kartičku zaměstance. Končí. Těší se na odpočinek, bylo to pro něj náročné. Pro nás oba to byl zlomový rok, ale bilancovat budu až ze Španěl, s čistější hlavou.

Dyzajn market byl báječný, zastavilo se tolik lidí! I domácí perníčky jsem dostala, před chvílí padly za vlast, děkuju Peťo. Ještě mne čeká poprvé v životě Lemarket v Mánesu, jsem zvědavá, je to krásný místo a těším se. Užiju si to. Najdete mne tam od čtvrtka 20. 12. odpoledne do soboty 22. 12. večer, budu nahoře v galerii.

E-shop zavírám ve středu večer, už je maximálně ořezaný, platit lze pouze kartou a zasílat jen přes Zásilkovnu (pošta už mi zase hraje na nervy). Ale jako kompenzaci za tyhle nehezké restrikce jsem udělala ještě poštovné na Zásilkovnu zdarma. Platí pro objednávky od 300 Kč.
Vánoční zboží je výrazně zlevněné.

A až se přestanu stydět, začnu se s vámi, mými milými zákazníky, na těch marketech fotit. Fakt. Mám z vás takovou radost.

Tak příště, jo?