pondělí 17. prosince 2018

Týden před

Je týden před tím, než se letos poprvé probudím ve Valencii. Chodím po bytě, trochu nekoncepčně a unavená, plním pračku, počítám zboží, které po Dyzajn marketu zbylo, balím objednávky, a hlavně, hlavně hledám, co bych snědla sladkýho. Curk, potřebuju cukr!

Nic moc tu nemáme, až půjdu do Zásilkovny stavím se u našeho Vieta a koupím si Ritter Sport. (On se ten Vietnamec fakt jmenuje Viet.) Možná dva Ritter Sporty. A sním je v autě po cestě do Teplic, kam vezu na otočku dvě naše kytky, které potřebují stálou péči.

Martin šel do své letošní práce, kde si ho na jaře najmuli téměř na celý rok, odevzdat kartičku zaměstance. Končí. Těší se na odpočinek, bylo to pro něj náročné. Pro nás oba to byl zlomový rok, ale bilancovat budu až ze Španěl, s čistější hlavou.

Dyzajn market byl báječný, zastavilo se tolik lidí! I domácí perníčky jsem dostala, před chvílí padly za vlast, děkuju Peťo. Ještě mne čeká poprvé v životě Lemarket v Mánesu, jsem zvědavá, je to krásný místo a těším se. Užiju si to. Najdete mne tam od čtvrtka 20. 12. odpoledne do soboty 22. 12. večer, budu nahoře v galerii.

E-shop zavírám ve středu večer, už je maximálně ořezaný, platit lze pouze kartou a zasílat jen přes Zásilkovnu (pošta už mi zase hraje na nervy). Ale jako kompenzaci za tyhle nehezké restrikce jsem udělala ještě poštovné na Zásilkovnu zdarma. Platí pro objednávky od 300 Kč.
Vánoční zboží je výrazně zlevněné.

A až se přestanu stydět, začnu se s vámi, mými milými zákazníky, na těch marketech fotit. Fakt. Mám z vás takovou radost.

Tak příště, jo?
 

11 komentářů:

 1. Vaše obrázky jsou nádherné. Mám je na stěně v rámečcích a v deskách nosím na úřady potřebné doklady. Bohužel, já malovat neumím /jen rovné čáry -projektantka na penzi/, tak ten ten talent tiše závidím....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kateřino, já zas neumím ty rovné čáry... :)
   Děkuju a mávám!

   Vymazat
 2. Markétko, jste tak šikovná. Moc vám fandím, aby obchody šly.
  A přeji krásné prožitky ve Valencii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Věro, vím, že se s tím děkováním pořád opakuju, ale děkuju a myslím to tak, že opravdu děkuju. Moc! Mávám a přeji Vám krásné svátky!

   Vymazat
 3. Byl to první DM, na který jsem šla (ostuda ;)) a věřím, že ne poslední. Jsem moc ráda, že jsem tě mohla po dlouhé době pozdravit. Celoroční plánovací kalendář čeká na přilepení na stěnu v práci, ať mám ten rok 2019 hezčí ;) Markéto, načerpej ve Valencii energii. Přeji ti, ať se ti v novém roce daří, moc ti fandím a těším se zase někdy dovi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak se třeba zase uvidíme na nějakém DM! :) Děkuju moc za to, že ses zastavila a za vynikající perníčky! <3

   Vymazat
 4. Milá Markétko, přeji šťastnou cestu , příjemně prožité vánoční svátky a do Nového roku hodně zdraví, splnění "tajných" přání a věřím, že se zase uvidíme ! Mám z Vás radost, jak jste uspěla na Dyzajn marketu ! Mějte se sluníčkově ! Šá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šá, Vy jste hodná, děkuju! Taky věřím, že se zase potkáme a těším se! Vše nej Vám přeji a krásné svátky. :)

   Vymazat
 5. Myyno, dvě Rittersportky? Co mi to děláte? Už nějakou dobu se Vám chystám napsat a poděkovat za sdílení informaci o Vašem stravování, moc mi to pomohlo...a teď čtu tohle :-D.
  Lea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leo! Ja už bych to jinak nepřežila :)))). Ale ve Špáňu budu zas hodná a budu sekat latinu.
   Krásné svátky přeju! :)

   Vymazat
  2. I Vám!!!
   L.

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!