čtvrtek 8. listopadu 2018

Jako Fénix

Něco vám povim. Neušetřila jsem letos ani floka, všechno jsem investovala do podnikání (rozumějte, skladu) a za zbytek jsem žila (teda vůbec ne špatně, to uznávam). Tak jsem si říkala, že v říjnu už fakt opravdu doopravdy nebudu VŮBEC NIC kupovat, objednávat, tisknout, prostě šlus, jde se šetřit. A jak to dopadlo? Uplně stejně, jako to probíhalo po celý rok.

No ale výsledkem je, že po nepovedených bločcích s pivoňkami jsou tu "opravné" bloky Od soumraku do úsvitu, taková moje náplast na všechno. Nedokázala jsem si totiž představit, že nebudu mít před Vánoci žádný blok s kroužkovou vazbou, po pokažených pivoňkových se jen zaprášilo, ještě aby ne, za tu cenu, zbytek co mi zbyl vezu na trhy a proto jsem si řekla, že ten kroužkový blok mít musím, ať má dušička pokoj.

V tiskárně radost neměli, ale udělali maximum, teď je top sezóna, všichni jedou na plný obrátky, využívaj externí knihárny, je to prostě šílené období, kdy zkušený grafik už má padla a všem těm šílencům, co teď objednávají tisk, se jen směje.

Jsem zkušený grafik? Jsem.

Směju se? Teď už jo.

Ale měla jsem nahnáno, že se to nestihne.


Tentokrát je blok trochu jiný, než byl původní. Má mnohem menší vazbu, ještě navíc ve zlaté barvě, desky nejsou oblepené kolem dokola, ale uříznuté a je vidět přiznaný spodní karton, na kterém je nakašírovaný papír se vzorem. Líbí se mi, že je ten karton vidět.

Bloky najdete tu (KLIK). A teď už fakt nic neobjednávam a šetřim na příští rok, jo?