úterý 27. listopadu 2018

Hurá do Bratislavy!

Asi si málokdo dovede představit, jaký záhul je jet mimo domov na tři prodejní akce za sebou. Já si to taky zjevně nedokázala představit, ale teď vím, že už to nikdy neudělám. Fakt slibuju.

Zítra odjíždím na kid. detský shop up! do Bratislavy, čímž uzavřu výjezdní předvánoční markety, na které jsem se letos přihlásila a další tři mě čekají doma, v Praze. V sobotu budu mít za poslední tři týdny najeto tolik, co za celý rok, a i když tuze ráda řídím, tak toho mám plný kecky. Navíc s mojí chorobnou nespavostí, která mě přepadá hlavně tam, kde to neznám, mám už slušný spánkový deficit. Ale já si nestěžuju, je to další zkušenost a to se počítá.

Ostrava znovu okouzlila lokací a kdo sleduje By Myyna pracovní ig, tak jistě zaznamenal i můj výkřik o páteční zoufalé návštěvnosti na Meat Designu. Bylo to opravdu hrozné, celý den skoro nikdo nepřišel a teorií, proč se tak stalo, jsme my prodejci měli hned několik. Skutečný důvod, ale nikdy nezjistíme.
Sobota byla ovšem moc fajn a i v neděli bylo docela hodně lidí. Díky všem, kdo se zastavili!
Každopádně mě to donutilo přemýšlet o tom, jestli má smysl prodávat na takové akci každý rok a myslím, že asi nemá a že je dobré to zamíchat a jednou dvakrát třeba vynechat. Uvidím, jestli příští rok nevyměknu a nezasteskne se mi po těch impozantních vysokých pecích, ale teď si myslím, že si dám od Meat Design Ostrava pauzičku.

Tak tedy Blava. Počítám s tím, že je to víceméně reklamní výjezd, že se jedu představit a vůbec nic nečekám. Na Kid jsem slyšela samé chvály, od místa konání, přes bezchybnou organizaci, až po sličné nosiče, kteří prodejkyním pomáhají. Jestli jsou to jen legendy nebo snová zkušenost, to vám napíšu příští týden.Teď jdu připravovat zboží, i když bych toho ráda napsala mnohem víc. Tak třeba ze Španěl, to budu mít dost času vypsat se ze všeho, co mám na srdci.