úterý 27. listopadu 2018

Hurá do Bratislavy!

Asi si málokdo dovede představit, jaký záhul je jet mimo domov na tři prodejní akce za sebou. Já si to taky zjevně nedokázala představit, ale teď vím, že už to nikdy neudělám. Fakt slibuju.

Zítra odjíždím na kid. detský shop up! do Bratislavy, čímž uzavřu výjezdní předvánoční markety, na které jsem se letos přihlásila a další tři mě čekají doma, v Praze. V sobotu budu mít za poslední tři týdny najeto tolik, co za celý rok, a i když tuze ráda řídím, tak toho mám plný kecky. Navíc s mojí chorobnou nespavostí, která mě přepadá hlavně tam, kde to neznám, mám už slušný spánkový deficit. Ale já si nestěžuju, je to další zkušenost a to se počítá.

Ostrava znovu okouzlila lokací a kdo sleduje By Myyna pracovní ig, tak jistě zaznamenal i můj výkřik o páteční zoufalé návštěvnosti na Meat Designu. Bylo to opravdu hrozné, celý den skoro nikdo nepřišel a teorií, proč se tak stalo, jsme my prodejci měli hned několik. Skutečný důvod, ale nikdy nezjistíme.
Sobota byla ovšem moc fajn a i v neděli bylo docela hodně lidí. Díky všem, kdo se zastavili!
Každopádně mě to donutilo přemýšlet o tom, jestli má smysl prodávat na takové akci každý rok a myslím, že asi nemá a že je dobré to zamíchat a jednou dvakrát třeba vynechat. Uvidím, jestli příští rok nevyměknu a nezasteskne se mi po těch impozantních vysokých pecích, ale teď si myslím, že si dám od Meat Design Ostrava pauzičku.

Tak tedy Blava. Počítám s tím, že je to víceméně reklamní výjezd, že se jedu představit a vůbec nic nečekám. Na Kid jsem slyšela samé chvály, od místa konání, přes bezchybnou organizaci, až po sličné nosiče, kteří prodejkyním pomáhají. Jestli jsou to jen legendy nebo snová zkušenost, to vám napíšu příští týden.Teď jdu připravovat zboží, i když bych toho ráda napsala mnohem víc. Tak třeba ze Španěl, to budu mít dost času vypsat se ze všeho, co mám na srdci.

8 komentářů:

 1. At se Ti u "nas" na Slovensku dobre prodava! Jestli muzu doporucit skvely misto na snidani/obed tak urcite Žufaňa. Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za tip! Mrknu, jak to mám daleko, budu bydlet asi dvě minuty od Staré tržnice.

   Vymazat
 2. Jsem moc ráda, že píšete, protože jsem se chtěla omluvit za nepřítomnost na Meat Design u nás v Ostravě, ale nemoc byla silnější. Moc mě mrzelo, že Vám nemůžu osobně popřát k Vašim narozeninám, které jste v tuto dobu měla a mrzí mě, že příští rok nechcete k nám přijet, ale chápu Vás. Mějte se hezky a Bratislava Vás určitě přivítá s otevřenou náručí !! Šá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já myslela, že jste tam byla inkognito a styděla jsem se, že jsem Vás nepoznala. :))) Tak doufám, že už je Vám lépe. Narozeniny mám až zítra, letos byl Meat Design o týden dřív než loni.
   A to ne, že bych nechtěla přijet, jenom mi přijde, že to možná není dobré jezdit pokaždé. Že se třeba rychleji okoukám, když budu na každém ročníku. :)

   Vymazat
 3. Proč nedorazili návštěvníci v pátek, no já myslím, že to vstupné se pro rodinu blíží tisícovce, a i těch 220 pro jednoho je na pár hodin dost. Takže asi je sobota a neděle na celý den, nebo alespoň kus víkendu snesitelnější. Mi to přijde teda trochu moc, raději bych ty prachy utratila rovnou tam... Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že vstupné na podobných akcí je obecně kontraproduktivní a pokud se na akci prodává, měl by tam být vstup zdarma, ale chápu, že je nutné to místo nějak poplatit. V tom případku bych asi zvýšila nájemné pro prodávající, jenže tohle vstupné tam je každý rok a loni ta návštěvnost v pátek byla, tak proto jsme se divili a nerozuměli tomu. Jinak teda vstupné platí na celý víkend, dostanete pásku na ruku a můžete přijít pak každý den, není to jen na pár hodin.

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!