středa 12. září 2018

Myyna na Dyzajn marketu podzim

Moc zdravím při krásné letní středě! Teď o víkendu budu v sobotu i v neděli od desíti do sedmi večer prodávat na Dyzajn marketu, který už se pro mne stal (snad) stálicí a postupně, jak jsem odhodila ostych, těším se na tuhle akci čím dál víc. Je to perfektně zorganizované, o tom žádná, já si ale užívám nejvíc ty lidi, bohatý program v tom frmolu až tak neocením. Užívám si ty, které vidím poprvé a užívám si ty, kteří se evidetně vracejí, protože je i já, věčně roztržitá, poznávám.

Takže opáčko: Dyzajn market 15.-16. 9., Národní divadlo, 10-19 hod.

Tentorát budu stánek sdílet s mojí kamarádkou Gábinou, která šije, a šije nádherně, mrknout na její tvorbu můžete tady (KLIK).

Není většího štěstí než po půl roce onemocnět těsně před Dyzajn marketem, ale doufám, že je to jenom nachlazení z víkendového posedávání venku do pozdních hodin a tak do sebe liju ajurvédskou meducínu ze Srí Lanky a doufám, že se mi udělá do víkendu dobře.

Proběhla schůzka s ornitology, bylo to milé, paní ornitologová byla strašně fajn, zápisky si dělala do poznámkového bloku By Myyna, který si koupila na Dyzajn marketu, aniž bych tušila o koho jde, ale nakonec jsem se spolupráce po dlouhém víkendovém přemýšlení vzdala. (Možná z toho jsem se roznemohla, haha.) Logicky totiž hrozilo, že si budu muset "přistřihnout křidýlka" a být v zakázce přesná a to jsem si nedokázala představit. Anatomicky přesná u svých ptáčků nejsem (protože ani nechci), ruka si často dělá co chce, bylo by to trápění na obou stranách. Tak jsem uznala, že pro mne bude spíš lepší stát se členkou ČSO a učinila jsem registraci.
Vřele doporučuju, plyne z toho spousta výhod!

Děkuju za slova podpory u předešlého článku, zatím jsem ve fázi objevování výhod a nevýhod nadcházejícího stavu, který mne od listopadu čeká. (Pro ty, co článek nečetli, ne nejsem těhotná, je to mnohem méně romantické, spadla jsem totiž do dph.) Přiznávám, že nemám ještě uplně ve všem jasno, pořád odkrývám nové vrstvy, je to jak cibule. Včera jsem četla zajímavou poučku, která zní zhruba takto: "Pokud je pro vás dph výhodné do té míry, že vám stát ještě vrací pravidelně peníze, něco děláte ve svém byznysu špatně." Haha. Takže výhoda to být rozhodně nemá, nicméně jsou tam úseky, které mi snad usnadní aspoň spolupráci s tiskárnami. A to je pro mne klíčové, tam teče nejvíc peněz.

K tomu, co je nového v mém e-shopu...

Jsou to krásné deníčky, které jsem stejně jako loni nechala udělat ručně u Knihařky. Je to zase taková malá předvánoční radost, nic podobného hromadně v tiskárně vyrábět nebudu, deníčků bylo dvacet, teď už je jich o něco méně, pár se jich už prodalo, ohlasy od nakupujících jsou zatím spokojené, tak doufám, že se i ten zbytek budoucích majitelů do svých deníků zamiluje.
Je to oslava klasického knihařského řemesla, mají otevřenou vazbu, hravou předsádku, něžkou kulatou gumičku a tři různé dekory.

Deníčky a další fotky k nim najdete tu (KLIK).
K tomu mi Knihařka vyrobila i fotoalba. Krásná fotoalba, ručně lepená, v klasickém provedení, velká 30x30 cm. A protože už zbývá poslední ze čtyř, objednala jsem u ní ještě čtyři kousky, které by do měsíce mohly být hotové. Chtěla jsem nechat udělat ještě štoček na horkou zlatou ražbu, kterou by se na nová fotoalba vyrazil nějaký nápis, ale zaboha nemůžu přijít na nic inteligentního. Nápis by měl být univerzální, abych štoček mohla používat třeba i na sešity a podobně, takže nápisy fotoalbum, svatba, nebo naše rodina jsou moc úzce zaměřené. Ještě budu chvíli přemýšlet a pak to vzdám.

Fotoalba najdete tu (KLIK).
Knihařka má shop Goldenkat, najedte ho tu (KLIK).

Jdu balit balíky, mějte se krásně a doufám, že s mnohými o víkendu naviděnou!

P. S. K tématu cenotvorby a podnikání obecně jsem si koupila knihu Magdaleny Čevelové Kouzlo ceny. Vřele doporučuju, i malým tvůrcům (drobným ponikatelům) je velmi k užitku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za všechny komentáře!