pondělí 17. září 2018

Díky za víkend

Díky všem, co se o víkendu stavili na Dyzajn marketu. (Jsem ráda, že jsem pánovi, který vždycky poptává pexeso s kameny, mohla konečně s radostí vyhovět a pexeso pro něj měla.) Příští Dyzajn market budou až dva víkendy v prosinci, jsem nahlášená na druhý termín, tj. 15.-16. 12., tak doufejme, že to klapne.

Zároveň se omlouvám za svojí huhlavost a usoplenost, v sobotu mi bylo hodně blbě, neděle už byla o něco lepší, i když počet posmrkaných kapesníků neklesl.

Bylo super, že jsem celý víkend mohla sdílet stánek s Gábinou a jejím barevným světem panenek, pyžamožroutů, tašek a taštiček, měla na Dyzajn marketu premiéru a myslím, že byla dost příjemně překvapená, protože v neděli večer byla téměř vyprodaná a to toho nevezla vůbec málo. Prudila jsem do ní celé léto, ať toho nadělá hodně. Domů jela vyčerpaná, ale šťastná.

Zároveň jsem pochopila, že pro mne už není možné zboží rozložit na jeden metr a že je to šetření spíš kontraproduktivní. Příště tedy větší prostor a uvidíme, kam se to vyvine.

Nejbližší prodejní akce je už za týden v Brně. Ve městě, kde jsem žila šest let (1999-2005). Bylo jedno z nějtěžších a nesložitějších období, co jsem kdy měla. Tak snad to tentokrát složité a těžké nebude. Těším se! Dokonce je šance, že uvidím pár svých starých přátel a to by mne moc potěšilo.
Takže, Brníčkováci, 24. 9. mne najedete na MINT marketu na Zelňáku, uvnitř budovy tržnice. Tentokrát budu stánek sdílet s Janou a jede tam i Šárka, jejíž látky neustále vzbuzují pozornost.

Pro fanoušky kroužkových bloků Od soumraku do úsvitu malé echo, v shopu je posledních pár kousků, které zbyly po Dyzajn marketu, víc jich nemám a co hůř, víc jich letos ani nebude. A protože obchod po prosincové zavíračce otevřu znovu až v první půlce března a to ještě jenom na chvíli a pak ho zas zavřu a otevřu naplno až v dubnu, tak tento blok minimálně do začátku léta nebude.
Ale! Nahradí ho snad už brzy jiný, i když menší a jeden podobný, i když větší. Tak se nechte překvapit.

Takže ještě jednou díky za dyzajmarketí smršť a já se jdu prohrábnout víkendovými objednávkami na e-shopu.

2 komentáře:

 1. Marketo, jsem rada, ze jsem Te poznala osobne a musim rict, ze "nazivo" jsi štíhlalá jak laňka a éterická víla zaroven:-)) At se dari v Brne!!Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mi přijde vysoce nespravedlivé, že mě lidi poznávaj sami od sebe (tak aby ne, když stojim u svýho stánku), ale já je nepoznávám... tak mi příště řekni, žes to Ty, jo? :) Když už si tu léta píšeme. :)))
   Marně přemýšlím, co že jsem to měla v sobotu a v neděli na sobě, že jsem vypadala étericky. To jsem zas vymyslela nějaký kamuflující outfit, řekla bych. :D
   Díky moc, Lenko, jsem ráda, že ses stavila!

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!