pondělí 20. srpna 2018

V tom boji

Trochu pro odlehčení v tom "boji" za ideální postavu... (Můžu vám říct, že jsem opět překvapená tím, kolik lidí si článek z minulého týdne četlo nebo minimálně aspoň otevřelo. Moc to nechápu, žádný kouzelný recept fakt neznám a ne, přesný jídelníček zveřejňovat nebudu, nejsem výživová poradkyně a navíc ho mám dělaný na míru podle svého denního režimu a sportovních aktivit, při čemž oboje se dost vymyká běžnému průměru.)

No a jestli jste u mne za posledních 14 dní něco nakoupili a přišlo vám v balíčku nečekaně i pár psích chlupů navíc, tak se omlouvám, od začátku srpna se u nás střídají psí kamarádi, jejichž rodinky odjely k móři. Naposledy to byl Kevin, kterýho si vyzvedl "táta" v neděli, tady na obrázku zrovna žebrá kus flákoty.

Vypadá, jako kdyby tři dny nejedl, ale nevěřte mu to. My se o ty psy staráme, jak o vlastní.

Ale chci hlavně napsat pár řádků o tom, jak jsem vzala do ruky štětec a namalovala  pár obrázků se zvířátky, k čemuž mě "nakopla" jedna moje milá zákaznice, protože jsem to sice měla v plánu, ale nějak jsem to pořád odsouvala na neurčito.

Asi je vám jasné, který z obrázků je nejoblíbenější, alespoň co se počtu objednávek a lajků na fb týče. Medvědi prostě táhnou a ta modrá barva je tak chladivá... Při procesu vzniklo i video, které jsem dávala na bájmíní soc. sítě, sem se mi ho postnout prostě nedaří, nevím proč.

Originální akvarel

Medvědi byli první, další jsem namalovala zajíce a lenochoda. Všechno je to klasický akvarel (doplněný tužkou) na ručním papíře z Velkých Losin a zároveň jsem k digitálním tiskům dala do prodeje i originály, z nichž zbyl už jenom lenochod.
Originální akvarelOriginální akvarel
Přeji krásné pondělí, žádný podzim ve vzduchu necítím a léto bude ještě měsíc, takže ani to se nám nekrátí. Tolik k (pro mne panicky nepříjemným) poznámkám na internetech. (Já mám léto prostě ráda.) Pa!

4 komentáře:

 1. Kevin je úplně úžasnej! ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kevin je mazel! Uplnej miláček! <3

   Vymazat
 2. Zvířátka jsou krásně namalovaná!
  K tématu hubnutí připojim svůj příběh, v zápalu do cvičení Bbg jsem si založila instagram s přezdívkou+bbg, popisek “my fitness journey”. Nicméně žádný post jsem tam nikdy nedala, ale do dvou dnů jsem mela 100 followerů, což jsem na uměleckém profilu sbírala asi 4mesice 😀takze tak ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hahaha, ano, to téma táhne, jak magnet...

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!