středa 8. srpna 2018

Týdenní plánovač

A je po roce zase tu. Zítra to bude přesně rok, co jsem dala do e-shopu první verzi Týdenního plánovače s magnetkama.
Letošní je skoro stejný, možná má hravější design. Digitální font jsem vyměnila za moje vlastní písmenka, štětcem psaná a i letos má 4 magnetky v ceně. Změna je v balení, plánovače už nebudu balit dárkově do krabic jako loni, protože ne všechny krabice dorazily od dopravců v reprezentativním stavu (narozdíl od plánovačů, těm se nic nestalo, ale krabice byly pomuchlaný). Což je výhoda, protože letošní plánovače jsou tím pádem levnější.

Plánovač má zase různé dekory na listech, tentokrát jsou to japonské azalky s okrasným pryskyřníkem, pivoňky, bylinky a sléz pyžmový s eukalyptem (tomuhle dekoru říkám pyžamkový, vždycky, když se na něj podívám, tak se mi vybaví, nevím proč, babiččina noční košile).

Plánovače najdete tu (KLIK).


Další věc, kterou bych vám chtěla napsat je ta, že jsem se pustila už konečně do newsletteru. K odběru novinek se můžete přihlásit v patičce e-shopu, kam zadáte jenom svojí mailovou adresu a pak vám přijde potvrzení do mailu, že jste se registrovali. Newsletter bude nepravidlený, ale o to víc si ho budu užívat a snažit se, aby byl hezky udělaný. Bohužel, služba, kterou jsem pro newsletter vybrala, je gmailem vyhodnocována jako spam (ačkoliv je to nejpoužívanější nástroj na tvorbu newsletterů), takže pokud vám po přihlášení potvrzení do mailu nepřijde, podívejte se do spamů, jestli není tam.

Patička e-shopu a jednoduché přihlášení k odběru bájmíních novinek.
Ještě čekám, až bude hotový Rodinný týdenní plánovač, což by mělo trvat zhruba týden, a pak odešlu historicky první mail s novinkami všem registrovaným zákazníkům.

Krásný den přeji!

6 komentářů:

 1. Dobrý den, vše je tak nádherné... Mám vaše balicí papíry a je mi líto do nich balit, mám látku Od soumraku do úsvitu a je mi líto do ní střihnout... Zatím se jen kochám a vím, že jejich čas přijde.
  A dnes se na vás obracím s prosbou o radu. Koukám se po nějakých akvarelových barvách a v tom obrovském množství jsem se ztratila. Tolik značek a druhů. Mám ráda české výrobky a narazila jsem na barvy Umton. Nemáte s nimi zkušenost? A nemáte v plánu někdy vytvořit článek o barvách, které prošly vašima rukama? Moc by mi to pomohlo a myslím, že nejsem jediná, která touží občas vzít štětec do ruky :o) Ale nechci vás tlačit do něčeho, co třeba ani nechcete prozrazovat...
  Přeji krásné dny a radost z tvoření.
  Lenka Ch.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lenko, moc děkuji za milou zprávu! Jsem strašně ráda, že se Vám moje práce líbí, děkuju!
   K Vašemu dotazu... rozhodně nemám problém předat zkušenosti, já to naopak vítám, když se třeba někdo zeptá. :) S Umtonem Vás nepotěším, jak preferuji české výrobky, tak v tomhle případě se českým barvám vyhýbám obloukem. Obecně nejsou moc dobře hodnocené, naopak velice kvalitní jsou barvy anglické a německé, protože tam je tradice výroby akvarelových barev velmi dlouhá. Za mě nešlápnete nikdy vedle s barvami Winston&Newton a Schmincke, Rolls-Royce mezi akvarely je pak Sennelier, ty jsou francouzské (a jejich papíry jsou moje nejoblíbenější, ale za tu cenu, co stojí, jsou spíš za odměnu jednou za čas). Určitě jsou fajn i hravé japonské akvarely Koi od Sakury a nebo akvarely Van Gogh. :)
   Přeju, ať se Vám krásně maluje!

   Vymazat
  2. Jste moc milá Markéto, děkuji. Jdu šmejdit v obchodech a utrácet. Člověk si musí jednou za čas udělat radost.
   Ještě jednou děkuji a brzy na viděnou. Jsem totiž Vaším častým hostem, mám ráda Vaše příspěvky a fotografie, tak veselé a barevné a milé...
   Lenka

   Vymazat
  3. Lenko, děkuju moc a brzy tedy naviděnou! :)

   Vymazat
  4. A já mám vaše sešity a zatím jsem do nich nic nenapsala :) Ale to-do blok, tak ten používám jako podložku pod myš. Dřív jsem měla na stole jen obyčejný odtrhávací čtverečkovaný reklamní sešit, teď jsem ho nahradila tím vaším. Takže každý den ho mám na očích a je to potěcha :)

   Ale taky bych poprosila o radu nebo spíše kontakt.. u jaké tiskárny si nyní necháváte tisknout věci?

   Děkuji za info. Lucka

   Vymazat
  5. Lucko, to je škoda, že do těch sešitů nepíšete, kvůli tomu je dělám :))).
   Tiskárny si nechám pro sebe, kdybych je doporučila všem, co se na ně ptají, tak bych čekala na zakázku ve frontě a to opravdu nechci. Tak pardon... :)

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!