středa 18. července 2018

Pexeso s květinami

Celý dlouhý rok uběhl od posledního nového pexesa! Uzrál čas na další, které jsem chtěla udělat už dávno. S květinama. Je to takový mix od květin, přes byliny až po stromy.

Tehle rok jsem už nechala dělat pexesa v tiskárně a přešla na úplně jiný papír (ten papír voní, ale ne jako normální papír, to je uplně jiná vůně, nechápu to). Ten papír má gramáž 320 g/m3 a vysoký volumen, takže je to opravdu pořádný kus hmoty. U poslední vytištěné várky jsem byla jednou zákaznicí mile upozorněná, že na pexesu nedrží laminace a pak jsem si toho začala všímat i já. Ono to není na první pohled patrné, musíte po zalaminování pexeso lehce prohnout, abyste si všimli, že se to odlupuje.

Takže jsem zrušila laminaci na přání, protože kvůli plastovému potahu měnit papír nebudu. A upřímně, stejně mi přišlo líto, že tak krásný papír musím čas od času hodit do laminovačky a tím tu jeho krásu uplně zabít.

Všechny pexesa, kromě valencijských domečků mají stejnou zadní stranu. Takže je můžete vzájemně kombinovat. Časem nechám udělat na nový papír i pexeso s kameny a sukulenty, které je z toho důvodu momentálně v e-shopu nedostupné. Nedá se to udělat všechno najednou, protožeby to bylo drahý.

K pexesu jsem udělala ještě tisk na A4.

Pexesa najedete tu (KLIK) a tisk tady (KLIK).

4 komentáře:

  1. Kouzelné <3 Taky mě při pohledu na pexeso na IG napadlo, že by se daly jednoduše zkombinovat. Takže do budoucna mám krásný dárek vymyšlený ;) Krásný den :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Peťo, děkuju! Pravda, v kombinaci třeba všech tří pexes to bude trochu Rolls-Royce mezi pexesy, ale tak zasvěcení pochopí a nezasvěcení si můžou jít koupit ty levné do papírnictví. :))))

      Vymazat

Díky za všechny komentáře!