středa 11. července 2018

Co jsem všechno zapomněla

Každou středu se snažím informovat, co je u mne v shopu nového a když nic není, což se stává zřídka, alespoň vás oblažuju tím, co se chystá. Inu, stalo se mi, že jsem zapomněla odprezentovat hned několik nových a poměrně zásadních věcí...

Například trhací bločky. Je to něco nového, nikdy jsem takový formát trhacího bloku nedělala a hrozně dobře se mi používá. Mám ho u ruky na krátkodobé to-do úkoly a rychlozápisky.

V shopu ho najdete tu (KLIK), má 104 stran a je s vlčími máky a chrpou.Nechce se mi tomu snad ani věřit, ale nepředstavila jsem ještě ani desky na dokumenty s týmž dekorem, jen na zeleném podkladu. Tentokrát jsou desky jenom překlápěcí a nemají zašupovací ocásek jako ty Od soumraku do úsvitu. V shopu tady (KLIK).
(Kdybych tak mohla zprostředkovat vůni toho papíru, to by bylo! Je fakt úžasná. Ten papír je teda mimochodem strašně drahej, nevim, jestli ho nevyměnim, ale nějak se ho nemůžu nabažit.)Pak se také nedostalo prostoru novým nálepkám. Jsou hned dvoje, jedny s ptáčky a jedny bylinkový.
Jsou vylupovací a velké, i když to na fotkách nevypadá, tak arch je velký jako A4. K nim tudy (KLIK).
Několik holek mi psalo, že si bylinkovýma nálepkama ozdobí kořenky nebo nádobky s usušenými bylinkami, které si nasbíraly. Podle mě je to super nápad! (To samé se nedá aplikovat na nálepky s ptáčky, pochybuju, že je někdo sbírá a strká do lahviček. Teda doufám, že ne!)No a poslední položkou je výrazné rozšíření kolekce Lípa. A to hned o několik papírových kulišáren. Udělala jsem obálky, blahopřání a tisk na zeď.
Aktuálně jsem si opět plácla, a na to se fakt těším, s Knihařkou, která stejně jako minulý rok vytvoří limitovanou sérii dvaceti ručně šitých deníčků. Letos budou vypadat malinko jinak, vybrala jsem opravdu krásnou a nápaditou vazbu, a jeden ze tří deníčkových motivů bude právě lipový.
Blahopřání je klasické, jak ode mne znáte a A4 obrázek na zeď tisknu na eňo ňůňo papír, který bohužel nedokážu žádným způsobem zachytit na foťák. Tak mi musíte věřit, že je nádherný, hebký a takový živý.
Celou kolekci můžete obhlédnout tu (KLIK).
Přeji příjemnou, nejpříjemnější středu! Jo a chtěla jsem ještě napsat, že mi přestaly chodit do mailu komentáře z blogu, takže pokud někomu neodpovím, není to schválně, prostě jsem si toho jenom nevšimla, protože to si to teď musím sama kontrolovat. Tak pardon!

8 komentářů:

 1. Trochu škodolibě musím říct: "Jé, ono se to stává i zkušenějším!" Včera večer jsem si totiž vzpomněla, že už skoro týden mám v obchodě něco nového a nikomu jsem to nedala vědět... No asi blbý vlny, to nebude naše chyba :-) A teď si jdu k Tobě nakoupit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jano, děkuju moc za objednávku!
   Samozřejmě, že to není naše chyba! :)))))

   Vymazat
 2. Monča z u nás na kopečku dávala návod, jak obnovit doručování komentářů do mailu, tak mrkni. :-)
  Hezké dny, Iveta

  OdpovědětVymazat
 3. Bloček a nálepky jsou senzační!
  A ta lípa je taky fajn; letos kvetly lípy poměrně krátce :( Naopak loni u nás kvetly víc než měsíc, protože jsou tu ve vedlejší ulici (v naší jsou sakury) dva druhy lip a kvetly a voněly a voněly a voněly popořadě, to bylo omamné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lípy kvetly krátce jak kde. Ještě před týdnem jsme je viděli kvést kousek za Plzní. Myslím, že se to urychluje jenom ve větších městech kvůli kumulovanému horku a spoustě aut.

   Vymazat
 4. Krásný den,

  chci se zeptat, zda budou zase deníčky, ten s bylinkami krása, jen jsem na Vaše stránky narazila teprve dnes a jsem v úžasu, tolik krásných věciček, určitě něco objednám, až budete mít zase zrcátka pivoňky, má oblíbená květina, stejně jako růže....těším se...mějte tvořivé dny ;-)...Alena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aleno, deníčky, jestli myslíte ty ručně vázané, tak ty už se vyrábějí. :)
   Mějte se krásně a děkuji za milá slova! :)

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!