středa 6. června 2018

Zrcátka a nálepky

Jak správně poznamenala jedna paní na Dyzajn marketu, buldočky je třeba na zrcátku chvíli hledat. Inu, měla pravdu, jsou zapadlí v kvítí jak Šípkové růženky.
Jinak je to ale nesmírně praktická věc, sama mám tak různě po etujích a v kapsičkách tahle zrcátka, protože od té doby, co mám přírodní řasenku Dr. Hauschka, je potřeba neustále kontrolovat, jestli nejsem panda. A ano, hádáte správně, tuhle řasenku už si nekoupím, ale hrdě s ní dojdu až na dno.
(Jinak teda stále zůstávám velkou Hauschka fanynkou, krémy, mléka a vody nemají konkurenci. Alespoň v mém případě.)

Zrcátka s buldočky, létem a soumračnými květinami najdete tutady (KLIK).Nálepky jsou velkou radostí především co se týče zpracování. Zase o krok dál, pěkně tvarované, vylupovací. A mám jich tolik, že bych s nima mohla dláždit Staromák, ale kvůli udržení ceny byl ten počet nutný (ne ne, na eshopu nenajdete, kolik jich mám, tam to dávám průběžně). Už jenom čekám, až se dostanu do bodu, kdy u nás budou brzdit kamiony (zabrzdit musí tak jako tak, jsme ve slepé ulici) a řidiči na mne budou z okna povykovat "Tak kam to mám složit, paninko?!" a já budu bezradně krčit rameny.

Nálepky najdete tu (KLIK) a už chystám i další archy. Nenechte se zmást velikostí, vypadají malinký, ale jsou na archu A4.
Přeju krásnou středu!

4 komentáře:

 1. To je krása, Markét ♥ Pomalu si sumíruju další objednávku a tak trochu i vyčkávám, s čím fajným ještě přijdeš :-)
  Každopádně nové sešity, buldoččí žvýkačky i nádherné nálepky jsou na seznamu :-) Jen teda ty nálepky fakt klamou tělem, já je tipovala maximálně na A5 :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vim, s těma nálepkama to právě říkají všichni, tak už to radši zdůrazňuju, že to není žádný mini aršík. :)))
   Tak ještě kdyžtak počkej, do konce června by měly být nové desky na dokumenty (tentokrát jiný tvar), jedny nové sešity a "nákupní" bloček. ;)
   Mávám a děkuju!

   Vymazat
  2. Jooo a ještě dvoje nové nálepky budou! :D

   Vymazat
  3. ♥ Ty brďo, tak to já se budu těšit napnutá jak kšandy :-)
   Mávám do Prahy!

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!