pondělí 25. června 2018

Za pět minut dvanáct

Na poslední chvíli, ale přeci jen, vás chci informovat o soutěži, která probíhá u mne na facebooku. Vymyslely jsme ji (ano, samé ženy) s nakladatelstvím Smart Press, protože pečem takovou příjemnou spolupráci (ne, knížku vydávat nebudu) a tak jsme se rozhodly ze samé radosti uspořádat soutěž a Smart Press věnovalo 3x2 knihy, jsou to tři Květinové kuchařky a tři Notesy Květinové kuchařky, vše od autorky Jany Vlkové, o které se soutěží právě na facebooku a co je nejdůležitější, soutěží se už jen do dnešní půlnoci. V úterý se budou losovat tři výherci.

Proč zrovna Květinová kuchařka a Notes Květinové kuchařky je asi jasné, ale raději pro ty, co pochybují, že mám něco společného s vařením (a pochybují správně) vysvětlím, že to spojení jsem si vymyslela já a tím hlavním důvodem jsou květiny, kterým se už druhým rokem nadšeně věnuju. Přišly mi ty tituly tedy maximálně kompatibilní s mými zájmy, tak proto jsou v soutěži zrovna tyhle dvě velmi krásné věci.

Každý ze tří výherců dostane jednu Kuchařku a jeden Notes, plus ode mne Bylinkové zrcátko (novinka!) a Bylinkový sešit. Více informací u soutěžního postu na fb.

Doufám, že jste si užili víkend, já jsem pracovala a po večerech pařila na Metronom festivalu, který se konal v Praze, a přiznám se, že kdyby se všechny fesťáky odehrávaly tady, bylo by to hrozně příjemný, protože není nad to se po celé noci urousaná vrátit domů, dát si horkou sprchu a spát ve svojí posteli a do areálu znovu dorazit až ve chvíli, kdy se pro mne děje něco zajímavého.
Já vím, já vím, nemůže být všechno v Praze, byla to jenom taková kacířská myšlenka, zapomeňte na to. Další festival mne čeká docela určitě na konci srpna ve Vroutku a mezi tím možná zavítám na nějaký nečekaný, protože stát se může ledasco a léto je k tomu jako stvořené.

Byli jste někdo na Metronomu? Já jsem si báječně užila Massive Attack, mojí dlouholetou lásku, poslouchám je už 25 let, pokud počítám dobře. No spíš 27, abych byla přesná. Bylo mi 14, když na MTV začali pořád dokola dávat nadčasový song Unfinished Sympathy, který mě dostal a dostává do kolen i v roce 2018. Jenom škoda, že ho Massive Attack zařadili až uplně na konec, když jsem začala zoufale hledat záchody (pít půllitrový limošky opravdu nebyl nejlepší nápad, to na festivalu fakt nedělejte, jestli nechcete prostát akci ve frontách na záchod). No a druhý den jsem si dala neuvěřitelný Chemical Brothers, byla to jízda a fakt jsem si to užila na maximum.

Když jsme u té hudby, kdo máte aplikaci Spotify, bez které už nedám ani ránu, neb za drobný měsíční poplatek můžu sjíždět veškerou hudbu, co si zamanu (i českou a slovenskou), dělat si vlastní playlisty, sledovat, co poslouchají moji oblíbení hudebníci a každé pondělí mám naservírovaný nový playlist s vybranou hudbou přímo pro mne podle toho, co sleduju, tak kdo tuhle aplikaci máte a chcete se na mne napojit a sledovat tak moje výběry, tak mne najdete pod uživatelským jménem jinoschka (tenhle odkaz se vám objeví až ve chvíli, kdy budete mít účet v aplikaci). Playlisty mám zatím dva, moje a dance dance dance (ten zatím trochu pokulhává, asi jako můj dance). Tak koho to zajímá, tak si mne přidejte a jestli máte vy nějaký vlastní veřejný playlist na Spotify, sem s ním do komentáře, ať se můžu inspirovat!

A teď vzhůru do posledního červnového týdne! Ať se vám daří!
Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za všechny komentáře!