neděle 6. května 2018

Viděla jsem... vol. XCII - Anon

Za poslední týden jsem viděla dva poměrně zváštní filmy. Jedním je Mr. Roosevelt, komedie, u které jsem se ani jednou nezasmála, ale hodně se mi líbila partička z domku, kde bydlela Jen a vůbec Jen tak nějak celá, je to ten typ kámošky, co by asi chtěla každá z nás.

A druhá věc, Anon, na kterou by vás teoreticky mohly přitáhnout známá jména, jako je Clive Owen a Amanda Seyfried.

Šuplíček "sci-fi", oddíl "thriller", kolonka "konec anonymity".

Příběh odehrávající se v blízké budoucnosti je poměrně děsivý tím, že je to velmi reálné. Svět bez jakékoliv anonymity, všichni (pravděpodobně) očipovaní, se všemi daty uloženými dostupně k přečtení pouhým okem. Zdálo by se, že to musí být zákonitě svět bez kriminality, ale opak je pravdou, vždycky se najde nějaký zkušený hacker, který vám nepohodlná data smaže z databáze vaší minulosti.

Za mě Clive Owen bezvadný, docela mě bavil a Amanda mě rozčilovala, protože měla příšernou paruku, ve který vypadala jak figurína. Nevim, koho to napadlo, ale hnusnějc už snad vypadat nemohla.
Plus, ty interiéry byly super, hodně se mi líbily tři základní byty, ve kterých se příběh odehrával. Jeho, její a ten falešný. Historie mixnutá s budoucností.

Zdroj www.csfd.cz

Zdroj www.csfd.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za všechny komentáře!