středa 9. května 2018

Potištěné obálky

Dlouho jsem si na ně myslela. Hledala jsem něco víc, než jen klasické obálky z běžného papírnictví, protože jsem chtěla kvalitnější papír, hezčí barvu, možná i trochu větší rozměr.

Nakonec se podařilo, sehnala jsem přes české zastoupení italské papírenské značky Fedrigoni tyhle obálky v přírodní bílé barvě a kdybyste si šáhli na ten papír, hned byste věděli, o čem mluvím. Navíc mají podle mne ideální velikost 18x12 cm.

Mám je připravené v dárkových sadách po pěti, to se mi zdá akorát.

Použít se můžou nejen na psaní dopisů. Já si třeba do obálek ukládám zajímavé vizitky, které nechci ztratit, taky se často do hezkých obálek dávají peníze darem nebo dárkové vouchery.

A pro fanoušky trhacího květinového A4 bloku, který může sloužit i jako dopisní papír, mám červenou kontrolku, na skladě jich už zbývá posledních pár kousků.

Obálky najdete tu a připravuju samozřejmě i další potisky. Květinové, zatím jsem ve fázi malování.


3 komentáře:

 1. Firma Fedrigoni je super a obálky různých rozměrů a barev úúúžasnééé !! Zrovna minulý týden jsem tam byla a paní Hermanová mi věnovala jejich krásný katalog a s informací , že dokonce spolupracují s ostravským Praktik papírem, který mám "za barákem" . Obálky od nich a kresbičky od Vás, tak to je ORIGOŠ !!! Jste skvělá a těším se na listopad a doufám, že opět přijedete do Ostravy ! Šá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá paní Šá, já do Ostravy moc ráda dorazím, pokud mě tam budou zase chtít! MDO je moje srdeční záležitost. :)
   A Vy znáte paní Danu? No tak to je skvělé, protože to je úžasná osoba a hrozně ráda si s ní povídám. :)

   Vymazat
  2. Jasně, že Vás budou chtít ! A paní Danu Hermanovou jsem poznala minulý týden a jsem z ní nadšená, protože je, jak píšete, úžasná, milá, profesionální ! Přeji hezký večer a pokračujte ve Vaši krásné práci, protože rozdáváte radost ! Šá

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!