středa 23. května 2018

Na panáka vás pozvat nemůžu

Dnes je to pět let, co vznikla By Myyna. Ráda bych vás všechny pozvala na panáka a řádně to s vámi oslavila (miluju oslavy!), ale není to technicky možné a tak vás zvu na poštovný. Dneska to jde na mě, poštovný po Čechách platím od 8.00 do 22.00 v e-shopu já! Myslím, že tuhle náturu á la "Zvu celou hospodu na štamprdli!" mám po svym tátovi, důsledky takových nápadů pak neseme hrdě, aniž bysme s nimi bůhvíjak počítali dopředu. Máme nápad a pak se uvidí. To je pro nás oba velmi typické.

Tenkrát jsem měla taky nápad. Vymalovala jsem celý být, trvalo to deset dní. Záchod, koupelnu, stropy všude, prostě komplet sama, protože jsem byla nešťastná a nevěděla, co se sebou. Pak jsem se rozbrečela, že mám snad na víc, než malovat byty, a pár dní nato jsem si otevřela účet na Fleru. A protože to je pět let a nějaké sdílení a tagování vůbec tenkrát tolik nefrčelo, udělala mi první kšeft kamarádka, během léta povinně všichni z rodiny, ale ta pravá objednávka, od někoho cizího, ta přišla až v září.

Rok jsem na Facebooku sbírala první stovku fanoušků. Všechno to šlo tak strašně pomalu! A víte, jak to mám s trpělivostí... Kdo neví, podívá se do adresy v prohlížeči.

Období nevinnosti je pryč, pojd'me si užít období plnění divokých snů. Nebo mám jen já pocit, že je v poslední době taková zvláštní atmosféra kolem? Cítím nějaké tajemno, nějaké bublání pod povrchem.

Mě zatím vybubaly nový baličáky, jen tak mimochodem. Už si s tím připadám trochu trapná, ale já vážně téměř každou korunu obracím v nové zboží. Prostě mám nápady.

A pak se uvidí.

Tak ještě jednou, dneska je poštovný na mě! Ale fakt jenom dneska, od osmi do desíti večer. Platí jenom pro Českou republiku.

Cheers!3 komentáře:

  1. Bublání pod povrchem nabírá na síle, taky to cítím, však byl už čas :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Markéto, po dlouhé době jsem mrknul k tobě na stránky a čtu tenhle příspěvěk.
    Moc ti fandím a držím palec!
    Snažím rozjet stránky a podnikání pro moji ženu, tak si snad za pět let budeme moct taky něco takového napsat ... :)

    OdpovědětVymazat

Díky za všechny komentáře!