středa 18. dubna 2018

České léto

Je tu nový vzor! Jmenuje se České léto a vzniknul z pár květin, které budou součástí větší kolekce rostlin, jež bude čítat asi 30 kusů. Měly by být podle mých propočtů hotové na konci dubna, ale zatím to trochu vypadá, že to jakoby uplně nestihnu. S kolekcí mám různé plány a těším se, až to bude hotové a já sednu k počítači a budu vymýšlet z těch kytek produkty. Potom už bych definitivně měla začít pracovat na kalendáři 2019, protože nejpozději v červnu musím začít, aby se to stihlo.

České léto obsahuje kytky milované. Následující symbolika je moje osobní, nemusí s ní třeba někdo souznět. Vlčí mák (symbol křehkosti), chrpu (symbol léta), krvavec (symbol pomíjivosti, rostlina, bez které by nemohli existovat modrásci) a jitrocel (symbol léčivek, protože nám jako dětem hojil rozmlácená kolena). Jsou to takové moje ikony prázdnin v Čechách. A věřím že v tom nejsem sama.

S tímhle vzorem se můžete těšit například na látku. Šárka už motiv poslala do tiskárny k otestování na zkušební vzorek. Ve výrobě jsou balicí papíry, na ty se obzvlášť těším. Nechybí blahopřání, magnetky, špendlíky a dokonce se už vyrábí i sešity. Měly by být někdy v květnu.

Což mi připomíná, že už mám oficiálně přiklepnutý květnový Dyzajn market, takže poslední víkend v květnu budu opět s Šárkou stánkovat (ne stávkovat), tentokrát už venku, přímo na náměstí Václava Havla u Národního divadla. Moc si přeju, aby novinky s tímhle vzorem trůnily na vršku mé papírenské kupičky jako královny. Uvidíme. Chce to trpělivost.

Měly být i obálky potištěné Českým létem, přifrčely mi z Itálie přes Německo nádherné, z papíru Fedrigoni, ale moje domácí tiskárna si postavila hlavu, že tenhle rozměr a papír jí nevyhovují a že je rozhodně nepotiskne, leda že bych se smířila se špinavýma čmouhama. No tak to jsem se teda nesmířila... Tudíž obálky pofrčí na potisk k profíkům.

Na e-shopu je od pondělka díky mým velkým plánům slevový fičák (slovo akce je fakt strašný) (fičák je teda taky strašný slovo, ale aspoň mi nepřipomíná důchodce pádícího do Kauflandu; všem kdo chodí do Kaufáče se omlouvám, moje asociace nemá nic společného s objektivním hodnocením toho řetězce), hodně věcí je zlevněno a kdo mě už zná, tak ví, že ty věci se opakovat nebudou, protože málokdy objednávám v tiskárně něco opakovaně. Výjimku tvoří pouze vzor Od soumraku do úsvitu, to je takový můj signature pattern a ten tu se mnou ještě nějakou dobu bude.

Ulovte tedy, co je vám libo, není zaručeno, že to bude ještě k mání, až budu na Dyzajn marketu nebo v Olomouci na Veggie festu.

A teď jdu malovat zbylých 26 kytek. Ups. Jaru zdar.

4 komentáře:

 1. Moc povedené. Těším se na léto :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pořád je na co se těšit a to je skvělé! :)

   Vymazat
 2. Krásné krásné krásné, už si na špendlíky brousím zuby. Musím si v práci vylepšit kutloch a džínová bunda si taky říká o ozdobu. Hurá jaro, hurá léto ;)

  OdpovědětVymazat

Díky za všechny komentáře!