středa 25. dubna 2018

Balicí papír s vlčími máky

Já jsem se tak zatetelila radostí, když jsem rozbalovala tenhle balicí papír, až jsem se pomalu celá rozvibrovala blahem... a měli jste vidět ten ksicht co mi zůstal, když jsem zjistila, že dekor má chybu. Grafickou chybu.

Takže za to můžu! Škoda, že mě v tu chvíli někdo nevyfotil.

Rychle jsem balík s papíry zaklapla. Třeba blbě vidim. Za chvíli ho pomalu znovu otevřela...

Furt to tam bylo.

Když se pozorně podíváte, uvidíte na dvou místech po celé délce papíru dvě tenoučké, ani ne milimetrové, bílé čárky. Způsobil to špatně spasovaný vzor. Proto jsou papíry v shopu mnohem levnější, než je mým škaredým zvykem. Jsou krásné a vyhazovat je samozřejmě nebudu, zadarmo rozhodně nebyly, reklamaci můžu uplatnit tak maximálně u sebe. (Psala jsem tý čůze Myyně, co to jako má být, ale ani se neobtěžovala s odpovědí.)

Papíry jsem dala za symbolickou cenu a přístě už to bude bez chyby. Doufám.
Tady je jedna čára vidět. Prochází spodním lístkem jitrocele.

Zdravím nad hrnkem horkých srílanských bylinek, dneska ráno jsem se probudila s dvěma obrovskými kynutými knedlíky v krku. Doufám, že jsou aspoň borůvkový...10 komentářů:

 1. papír je super, chybička z něj dělá unikum :-)
  včera mi moje vnučka ukazovala instagram kam se chodí inspirovat a co nevidím Markétko, byl to Vás inst. je něco divného ve státě dánském, když jí je 16 a mně skoro 70 a máme Vás obě oblíbenou?...mějte se májově a tvořte, jsme v očekávání :-)
  jarka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jarko, to je právě hrozně hezké! Ten věkový rozptyl lidí, kteří u mne nakupují (jak vídávám třeba na Dyzajn marketu), mne moc těší. Děkuju!

   Vymazat
 2. Krásný krásný krásný. Od soumraku do úsvitu mám v rámečcích v pracovně, tento kam? Na chodbu? Už abychom ji dodělali ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mi povídej! Pořád je doma co dělat a to ani nemáme nový byt :))).

   Vymazat
 3. Nespasované vzory se stávají noční můrou, tak doufám, že né tou tvojí a knedlíky s ní nesouvisí. Mávám se stále ucpanou dutinou a přeji klid a pohodu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky doufám, že ne mojí. Hlavně by to byla ostuda.
   Volným dutinám zdar a knedlíky ať zůstanou na talíři! :)

   Vymazat
 4. KRÁÁÁSNÉÉÉ a berte to, že originál je prostě origoš ! Přeji vesele zvládnutý víkend a hlavně bez knedlíku !! Jste skvělááá !!! Šá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je origoš chyba :)))). Paní Šá, děkuji a přeji krásný víkend!

   Vymazat
 5. Je to pěkný i s bílou čárou.
  Mimochodem nevyprávěli jste si taky v dětství horror o bílé čáře? Jak jde paní po ulici a najednou vidí, že ji pronásleduje strašlivá bílá čára...?

  OdpovědětVymazat

Díky za všechny komentáře!