středa 28. března 2018

Nový balicí papír

Minulý pátek dorazila nová várka balicího papíru Od soumraku do úsvitu. Letošní verze je trochu jiná, a pokud jste ode mne kupovali vánoční papír, je to přesně ten krásně lesklý, luxusní papír, do jakého jste balili dárky. Dělala ho stejná tiskárna, potisk je do krajů, barvy svěží, velikost tradiční A1.

U velikosti A1 (594x841 mm) musím zůstat, neb na balicí papír v roli, jak jsme všichni zvyklí z papírnictví, množstevně nedosáhnu. Ale aspoň je pozitivní, že už dosáhnu na lepší cenu a tak je letošní baličák levnější, než loňský.

Z loňské matné verze zbývá poslední arch. S novým papírem nepůjde "tapetovat" nábytek, jak to spousta z vás minulý rok udělala (krásný nápad!), takže na tuhle činnost můžete u mne v shopu ulovit už jen ten poslední kousek.

Na baličák se mi víc líbí ta lesklá verze, proto už papír matný nebude. Navíc mám pocit, že tu matnou verzi papíru nová tiskárna ani nenabízí.

A protože bych ráda novou kolekci sešitů a bloků, je většina loňských zlevněná. Najdete je tu (KLIK). Sešitu s liškou zbývají poslední dva kousky! Neříkám, že už nikdy nebudou, ale v téhle podobě už se možná nebudou opakovat. Naopak beskydských chaloupek je pořád ještě dost.


A letos budou i úplně nové balicí papíry. Jenom zatím nemůžu slíbit, kdy přesně.

4 komentáře:

 1. Markéto, je nádherný a měla bych problém s ním něco zabalit. Asi bych ho spíš zarámovala, nebo ho připlácla celý na stěnu. :) Iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivo, děkuju! Zarámování je také varianta :). A nebo jeden arch na balení a jeden na zarámování ;).

   Vymazat
 2. Opravdu nádhera. Dárek takto zabalený je fakt luxusní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Tak snad nebude jenom na okrasu, ale i na používání. To bych si moc přála. :)

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!