pondělí 19. března 2018

Back in Business

Týden v Praze uběhl jako voda, možná jste si všimli, že krapet nasněžilo, za což bych se vám chtěla omluvit, je to kvůli nám, protože jsme si sněhu letos moc neužili. Zřejmě se něco nahoře rozhodlo nám to vynahradit.

Stihla jsem pár velikonočních blahopřání! Není jich tolik jako obvykle, ale víc času nebylo, práce je nad hlavu. Snad se vám budou líbit.
Než jsme odjeli, zadala jsem do tiskárny grafické podklady pro novinky do e-shopu, abych si je mohla hned po příjezdu vyzvednout a byla tak připravená na víkendový Dyzajn market, a aby bylo moje malé papírnictví zase o něco pestřejší.

Oživila jsem ptáčky z vyprodaného kalendáře 2018, zatím na pohlednice, ale chystám se i na obrázky k zarámování. Ráda bych nějaký hezký papír, ale ten musím nejdřív pečlivě vybrat, aby to byl ten pravý a jedinečný. Akorát, jak už jsem psala na facebooku a instagramu jsem pako, protože jsem si odsouhlasila na pohlednice jiný papír, než jsem chtěla. Takže mají poměrně nízkou gramáž, nicméně, tisk je hezký a jako záložka nebo do rámečku se rozhodně hodí a ostudu neudělají. Posílat se samozřejmě dají také. Na druhou stranu, díky tomu stojí podstatně méně než předchozí pohlednice vytištěné na pohlednicový karton. To je fér, ne?

 
 Taky už jsou na skladě znovu desky na dokumenty s mým oblíbeným dekorem Od soumraku do úsvitu, ale tentokrát jsou z jiného papíru, chtěla jsem, aby byl matný a jemně strukturovaný a musím říct, že to vypadá opravdu krásně, jen ten luxusní papír desky trochu prodražil. Proto je rozdíl mezi cenou desek s bylinkami a těmi květinovými. Rozhodně to ale stojí za to.


Jemná struktura papíru je na první pohled patrná.

Do série k dekoru jsem vyrobila ještě magnetky a placky, a hlavně, připravila jsem nový kroužkový blok! Jestli tohle nepřivolá jaro, tak už fakt nevím. Uvnitř je potištěný a desky jsou tvrdé, kašírované. Mám z něj radost.


Aby toho nebylo málo, připravila jsem i pohlednici ze Srí Lanského deníku a pohlednici Od soumraku do úsvitu...A na závěr... Milníkové kartičky! Mnohé nadšenkyně mi psaly až za oceán, kdy že zase budou na skladě. Tak už jsou, také na novém papíře, s o fous menší gramáží než byly ty přechozí kartičky. Cena zůstala stejná a papír je moc fajn.Přeji krásné a báječné pondělí, já ho budu mít uplně super, protože jdu na pojišťovnu a k zubaři, to fakt při pondělku chcete. Cha!

2 komentáře:

 1. Květinový papír je samozřejmě nádhernej!
  Pohlednice ze Srí Lanky, hurá, ta je taky super, má atmosféru.
  Akorát u těch ptáků bych uvažovala, jestli někteří nebudou lepší nastojato. Připadá mi, že někteří ti robustnější jednotlivci by líp vynikli a měli víc místa před zobákem, nemuseli by být umístění tak uprostřed nebo u rámečku, kdyby nebyli naležato. Ale možná ne, já to nezkoušela :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, děkuju! Rozumím, no já jsem ty ptáky připravila graficky stejně jako kalendář, kde bylo všechno na ležatou A4. Tak proto. Na samostatné tisky už zkusím asi i některé na výšku, uvidím, jak to půjde. Každopádně, díky za postřeh!

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!