sobota 6. ledna 2018

Viděla jsem... vol. LXXVIII - Mr. Church

Inteligentní a příjemné melodrama natočené na základě skutečné události.

Šuplíček "drama", oddíl "rodinná pouta", kolonka "kuchař".

Mám ráda Eddie Murphyho a jeho tajemný Mr. Church je neuvěřitelně sympatická postava. Umí skvěle vařit, je sečtělý, hraje božsky na piáno, poslouchá jazz, tančí, maluje, pěstuje zeleninu a je moudrý. Ba co víc, přímo ukázkově se stará o krásnou Nataschu McElhone (to je k nevíře, ta ženská vypadá už dvacet let pořád stejně) a její dceru.

A to i přes to, že nejsou v žádném příbuzenském vztahu.

Proč? A co se stane pak?

Mrkněte se na to. Slza ukápla a myslím, že to je moc pěkný film.

Zdroj www.csfd.cz

Zdroj www.csfd.cz

8 komentářů:

 1. Tak už vím, co večer. Dík. Včera jsem byla s kamarádkou v jedné kavárně v brněnském Bronxu na komorním promítání Persepolis. Vím, že jsi ho kdysi taky doporučovala. Po přečtení komiksu jsem konečně viděla i animák. Vůbec těm komiksům dávám ve svým životě šanci, teď nechápu, proč jsem je dřív vytěsňovala, když některý jsou tak skvělý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, Persepolis se mi líbil moc. Moje komiksové období zase na chvíli pominulo, ale myslím , že se vrátí. V roce 2016 jsem jich přečetla hrozně moc, tak jsem si asi musela odpočinout. A už jsi četla Mojí knihu Winettou od Toy Box?

   Vymazat
  2. Četla, měly jsme ji v Punčoše, musíme zase doobjednat. Přes komiksy je Marcela, to ona mi ukázala, že to není žádná podružná literatura, jak jsem si - přiznávám - dřív myslela.

   Vymazat
  3. Tak to je fajn! Mávám z ostrova!

   Vymazat
 2. Krásny film, ďakujem:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tohle je přesně film, který bych si sama od sebe nepustila. Ale opět jsem dala na Tvé doporučení a jsem nadšená! Moc se mi líbil, a slzička ukápla víc než jedna... Mávám :-)

  OdpovědětVymazat

Díky za všechny komentáře!