středa 17. ledna 2018

Co je nového?

Jsme tu v Čechách jen na skok. Za méně než tři týdny se vracíme zpátky do Asie, tentokrát však do Indonésie, kde nás čeká pět týdnů s batohem na zádech. Žádné válení, ale pořádné cestování.

Proto jsem s novinkami na e-shopu trochu na štíru, ale přeci jenom něco čerstvého mám. Hned po příjezdu jsem investovala do nového stroje a pořídila jsem plackovač. Takže v e-shopu už je celá řada nových magnetků a špendlíků. Matrici mám zatím pouze na průměr 25 mm, neboť tuhle pidi velikost mám moc ráda.

E-shop bude otevřený do 1. února, znovu se otevře až druhý týden v březnu. Mám toho vymyšleno tolik, že od března už to všechno pofrčí jako obykle. A nebo v to aspoň pevně doufám.

Zároveň jsem v shopu vytvořila kategorii Valentýn, kde je vybrané zboží vhodné pro tenhle svátek.
Další novou věcí jsou zpracované obrázky ze srílanského deníku. Nasázela jsem je na A4 velikost a vytiskla na matný, jemně strukturovaný bílý papír, tuším, že gramáž je 250 g/m2. O tři tyhle obrázky si můžete do čtvrteční půlnoci zasoutěžit u mne na facebooku.
Tisk lze samozřejmě i koupit
Momentálně ještě pracuji na pexesu Srí Lanka, ale musím dohledat, jak se všechny ty kytky a ptáci jmenují, takže to bude krapet trvat. Tahle nutkavá potřeba být akurátní je občas dost na pěst. Ale jiná už nebudu.

Přeju krásnou středu a ať vám jde všechno krásně od ruky!

12 komentářů:

 1. Jejda, zdravím Vás v Česku a opět spousty kráááásy ! Ty placky se Vám povedly, kouzelné ! Mějte se hezky Šá

  OdpovědětVymazat
 2. Tak a já mám po ptákách!!! Teda jsem moc šťastná, že se deníček s ptáčky prodal, že šel do světa a dělá někomu vele radost, je prostě vidět, že jste se fajnšmejkrům strefila do noty, nj, ale co mé desingovo-papírenské choutky??? Tak já teda alespoň vezmu ptáčky v kroužku (dokud jsou), nějaká ty srdéčka a dětem lišky a budu mít taky radost, že jo:)))!! Je to všechno zase tak křehce krásné!! A Markét, mám jednu osobní otázku, už jste zkoušela kombinaci tuhého mádla na vlasy a pěny Label.m? Nebo, když se používají tuhé šampóny, už není nutná, ta pěna? Děkuju, a tentokrát posílám pozdrav o od Čemeřice, která nám chuděrka už zmateně vykoukla aj s květy na zahrádce. Pohlazení i poděkování!! Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, no jo, to jsem si ani neuvědomila, že jste chtěla ten ptáčkový deníček... jsem Vám ho mohla dát stranou.
   Zrovna nedávno jsem myslela na to, že od té doby, co používám tuhý šampon na vlasy v podobě přírodního mýdla, tak vůbec, ale vůbec nepužívám všechny ty Label.m věci, což je teda prekérka, neboť to nebylo levné. No ale není to potřeba prostě. Aspoň teda u mne. Co bych teď po tom slunku nutně potřebovala, je nějaký olejový zábal na vlasy, to jo. Takže to Vám moc neporadím.
   Čemeřice vykukují, všimla jsem si! Ony zas zalezou... :)))

   Vymazat
  2. To nevadí, takhle si zas do košíčku mohu přidat pár radostí navíc:))!! A příště budu rychlejší:))!! A stejně je bezva, jak rychle odletěl:))!!Děkuju, zkusím nejprve mýdlo a pak se uvidí, neb to vypadá, že moje hlava si žádá více, než jen přírodní šampóny:))!! S olejíčky mám zkušenost jen s růžovým olejem od saloosu, pár kapek do mandlového oleje a udělat si zábal přes celou noc a pak umýt, vlasy jsou pak provoněné i krásně lesklé, třeba to bude prima kombinace i s tuhým šampónem. No, holka jedna, měla by si ještě odpočinout, do jara daleko, i když sluníčko by mohlo vystrčit nosík častěji, alespoň na pošimrání:)! Krásný čas, Markét!!!

   Vymazat
  3. Šárko, děkuju za tip na olejíček, vyzkouším!
   Mějte se krásně!

   Vymazat
  4. A tenhle poklad jsem objevila dnes, třeba se Vám bude hodit: https://www.fler.cz/zbozi/na-prani-plet-vlas-olej-merunka-liskovy-orisek-4261623
   Tak a naposledy, krásný čas aj se slunkem, jupí!!

   Vymazat
 3. Jsem ti vlastně neřekla, jak jsme se posledně viděly, že s mojí Julií mastíme teď pořád pexesa - všechna, ale tvoje také a ty má Julie obzvláště ráda, protože si pamatuje právě ty jména ptáků a pořád mě tím ohromuje (je prťavá, neumí číst, takže si to pamatuje jen z toho jak jsem ji to jednou řekla, když se ten pták poprvé obráil). A já se pak přistuhnu, že nehraju pexeso, podle obrázků, ale podle jmen, že si pamatuji, že přesně na tom místě je brkoslav severní, ale vůbec netuším, jak vypadá :) To nic, to jen tak :) Al.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné, a ten ledňáček ♥ Designérka, to je super - to by sis mohla vědět rady, s nastavením blogu :-/ Nejsem schopna vyřešit v šabloně zarovnání menu na střed - nevěděla bys jak na to? Moc hezky se tu čte a prohlíží - ráda se zase vrátím. Janina
  https://janinatvoriskvosty.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jano, to absolutně netuším, už to nedělám dobrých pět let, spousta věcí už je v šabloně jinak.

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!