neděle 31. prosince 2017

Viděla jsem... vol. LXXVII - Velký dar

Hurá, hurá, už jsem viděla něco, čemu můžu věnovat samostatný post.

Ale nejdřív k těm filmům, které mě až tak nenadchly, což vás samozřejmě nemusí odradit od toho, abyste se na ně mrkli.

Válka o planetu opic, zatím poslední z nekonečného opičího příběhu, z něhož jsem byla nadšená snad jen u historicky prvního snímku z šedesátých let. Ten poslední jsem ani nedokoukala. Ptákovina na entou a rozplývat se nad perfektníma maskama mi opravdu nestačí.
The Incredible Jessica James, nebylo to zas tak špatný, docela oddechovka a sem tam jsem se i zasmála. Jessica je vtipná, bydlí v New Yorku, píše (zatím neúspěšně) divadelní hry a právě se rozešla se svým přítelem. Její nový objev hraje (poměrně humorně) stará známá tvář z Ajťáků. Ale jo, to doporučuju, je to fajn k vínu nebo kakau.
Mindhorn, to je něco neuvěřitelného. Pro mě už naprosto zvrácený typ humoru, peklo, uplně přes čáru, prostě konečná. Nicméně, narozdíl od Opic, jsem tohle aspoň dokoukala, protože mě upřímně zajímalo, jak to s tím idiotem skončí. Retro hvězda béčkové detektivky znovu v akci. Nechápu, proč se takové filmy vůbec točí.

A teď... Gifted. Páni, to jsem si zase po dlouhé době zabulela...

Šuplík "drama", oddíl "škola", kolonka "to dítě je génius".

Mery je malá, krásná, geniální a ještě má takovýho strýčka! Abych byla přesná, geniální je celá rodina, ale jenom strejda je ten správňák úžasňák, co rozpozná, o čem život je a tak se rozhodne své osiřelé neteři zařídit normální dětství.

Jenže... je tu ještě značně ambiciózní babička.

Připravte si kapesníčky, tahle dvojka vás dostane. Miluju Mary! (A strejdu.)

Zdroj www.csfd.cz

Zdroj www.csfd.cz
2 komentáře:

 1. Díky za tipy na filmy a přeji Vám, aby jste měla úspěšný rok 2018 a byla spokojená, zdravá a stále tak krásně kreativní, jako doposud a samozřejmě že to přeji i Vašemu příteli (manželovi), protože pak by jste asi nebyla spokojená . Tak někdy v Novém roce ahóóój ! Šá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Šá, děkuji, manželovi to vyřídím! :) Mějte se krásně!
   Markéta

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!