středa 13. prosince 2017

Posledních pár dní

Směju se všem všem, kdo se mě ptají, jak se připravuju na tradiční zimní odjezd. Moje příprava zatím skončila u koupeného průvodce (14 dní před odjezdem) a nákupem legín do letadla. Jo, a přidáním Galle do telefonu na seznam měst, u kterých sleduju počasí. Tím jsem skončila, protože se teď snažím hlavně včas zabalit objednávky a nepoplést adresní štítky. (Jo, to už se mi taky stalo.)

Proto bych taky chtěla poprosit, aby všichni, kdo chtěli do Vánoc něco z mého e-shopu, ať objednávku učiní do pátku 15. 12. V sekci Zlevněno jsou už i nástěnné kalendáře a vánoční papíry, nerada bych měla v lednu zásobu vánočních baličáků, které jsou k ničemu. Zásilkovna jede ještě pořád dobře a stíhá dodávat krásně, pošta se výrazně zpožďuje, ale zatím to snad dávají. Narozdíl od Zásilkovny nevidím tak přehledně, jestli všechno došlo. Nechávám si sice posílat na mail dodejky, ale lepší by bylo, kdyby byl někde seznam odeslaných zásilek a já se jenom mohla kouknout, jestli je to odškrtlý jako dodané.

O víkendu jsem si užila Dyzajn market, měla jsem parádní velké místo v Provozní budově, kde jsem mohla využít spoustu praktického prostoru. Velký zájem o moje zboží mi udělal obrovskou radost. Děkuju moc všem, kdo se stavili!

A krom balení a odesílání jsem stihla ještě první čtyři ilustrace pro knihu, která se chystá na příští rok. Bude od Kokozy a městští zahradníci a zahradnice se mají na co těšit. Tyhle čtyři ilustrace se musely stihnout rychle, protože půjdou na obálku. (Obálky se obvykle připravují ze všeho nejdřív.) Zbytek dodělám v lednu a moc se těším. Ze spolupráce s Kokozou mám obrovskou radost, ty ilustrace mě budou bavit a to je hrozně důležitý. A taky se mi moc líbí jejich poslání.Jo a Galle je na Srí Lance. Bude to krásné, nikdy jsem tam nebyla a těším se jak malá. Tři týdny u moře, kde se dá i koupat, to se mi snad nikdy nestalo. Ve Španělsku se koupat nedalo. Na internetu budu, protože Martin musí pracovat (je neuvěřitelně pracovitý a zodpovědný), takže já se připravuju na cestovatelské blogování. A malování.

Užívejte si adventní dny, pečte, juchejte na vánočních besídkách a radujte se! Mávám a děkuju!

4 komentáře:

  1. Ahóóójte, přeji šťastnou cestu, hodně malujte, cestujte a mějte se hezky a těším se na Váš report z cest ! Šá

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Šárko, moc děkuju a brzy on-line naviděnou na velkou dálku! :)

      Vymazat

Díky za všechny komentáře!