neděle 15. října 2017

Viděla jsem... vol. LXXI - Lola běží o život

Co jsem mezi tím viděla... druhou sérii Narcos, která je ještě lepší, než ta první. Jestliže jsem vám seriál doporučovala hned na začátku, pak dvojku doporučuju dvojnásob. Výborně udělané, řemeslo vypilované k dokonalosti, herecké výkony parádní. Nestává se mi moc často, abych byla takhle přilepená u obrazovky a ani nedutala. To mi věřte.

Santa Clarita Diet... seriál, opět Netflix, kdy se z realitní makléřky Drew Barrymore stane zombík (!) a ona se s tím snaží poprat v rámci rodiny, milujícího manžela a dospívající cynické dcery. Jako pardon, ale ten seriál je neuvěřitelná kravina. Podívejte se na to třeba u žehlení, vtipné to vlastně občas je (a někdy taky dost nechutné), ale jenom pod podmínkou, že Drew milujete. Jinak fakt není důvod.

K jádru pudla... Lola běží o život je kultovní film. Mne už líznul jenom o vlásek, skoro jsem si ho nevšimla. V době vzniku mi bylo jednadvacet a to už není na kultovní záležitosti moc času, člověk se hlavně snaží, aby vydělal na nájem. Být to ale o pět let dřív... Nicméně, je to skvělý film, a protože se nacházím v německy mluvící zemi, sice stovky kilometrů vzdálená Berlínu, kde Lola zachraňuje svého problémového miláčka Manniho, Videň mi tenhle film připomněla a byla by škoda ho nezařadit do výběru.

Šuplíček "drama", oddíl "krimi", kolonka "láska".

Po tomhle filmu, jsme téměř všechny chtěly vypadat jako Lola. Mít barevné vlasy, vytvarované bicepsy, koukat laníma očima na svět a hlavně, běžet strašně hubené o život, abychom zachránily svojí lásku. Svojí lásku, která je ve skutečnosti idiot (řekněme si to na rovinu) a dostal nás do průseru. Ruku na srdce, kdo si to ve všech možných podobách v životě nezažil...?

Lola je sympoška, jenže by zasloužila někoho jiného. Jestli dokáže Manniho zachránit, to už si zjistěte sami.

Zdroj www.csfd.cz

Zdroj www.csfd.cz

2 komentáře:

  1. Jé, díky za připomenutí Loly, já byla v tom věku a vystihla jste to přesně ;-) <3...
    V.

    OdpovědětVymazat

Díky za všechny komentáře!