středa 25. října 2017

Malé vánoční drama a jiné příběhy

Vánoční balicí papíry

Když se na ty papíry podívám, jsou to nejhezčí papíry, jaké jsem kdy měla. Bylo za nimi ale nemalé drama.

Nejdřív jsem se totiž rozhodla strašlivým způsobem potrestat svého stávajícího dodavatele, který se k hotovým zakázkám nechoval pěkně, a vyměnila jsem ho za stovky kilometrů vzdálené studio na Moravě. (Samozřejmě pochybuju, že si toho "starý" dodavatel vůbec všimnul, že je "chudší" o moje zakázky.)

Pak jsem zásilku s hotovou zakázkou asi čtrnáct dní naháněla a skoro se s tou mnohatisícovou investicí loučila, střídavě jsem psala e-maily dopravci a střídavě tam, většinou marně, volala.

Nakonec jsem vzala auto a jela hledat svojí zásilku na depo za Prahou.

A co myslíte? Byla tam!

A s ní i věčný problém s naší adresou, kterou je bezpodmínečně nutné zadat kompletní i s číslem ulice za lomítkem, protože jinak náš barák nikdo nenajde.

Inu, všechno dobře dopadlo, ostatně jako obvykle, ačkoliv moje dramatická duše šílí.

Papíry jsou věru krásné, dotištěné do krajů, lesklé, slavnostní, pevné. Jsem z nich nadšená. Stejně jako u ostatních mých papírů je potisk perfektní.

A ještě jsem k nim připravila lepíky, které mě osobně dost pomáhají v balení. Mám je rozhodně radši, než izolepu. Kdo umí balit bez podpůrných prostředků, tak to samozřejmě nepotřebuje, ale já rozhodně mezi tyhle šťastlivce nepatřím. Možná, nás bude víc. Tak jestli se vám budou hodit, budu ráda.Vánoční blahopřání

Nebyla bych to já, kdybych to nevyladila. Každý rok je vánoční kolekce jiná, na to si obzvlášť potrpím a bez milosti odmítám tisknout blahopřání loňská, předloňská, daleká... Proč taky, když přítomný okamžik je zrovna úplně jiný? V mé hlavě je to letos právě takhle modročervené, zelenožluté, větvičkové, bobulovité. Nechci se vracet.

Blahopřání je šest, 3+3 druhy ve stejných barvách a různě poskladáných motivech.Vánoční jmenovky

Letos jsou vánoční cedulky na dárky jiné, než obvykle. Čtyři roky za sebou byly otevírací, letos jsou stejné, jako zbytek mých visaček, které jsem začala na jaře ručně vyrábět. Kousek po kousku je vyražený raznicí, co vypadá jako Barbie auto, každou cedulku procvaknu, vlepím kolem dírky papírové očko a protáhnu jím provázek z juty. Nevěřili byste, jak ta juta vysušuje kůži, musela jsem začít nosit při práci s provázkem chirurgické rukavice. Vtipný, co?Tak takové budou Vánoce 2017 s Myynou. Letošní kolekce je obohacená o balicí papír, který jsem dřív v nabídce neměla.

Nevytahuju se. Rostu!

P.S. Vánoční pohlednice nebudou. Vím, poptávali jste je, ale musela bych jich nechat udělat opravdu hodně, aby byla cena příčetná a bojím se, že bych to do Vánoc neprodala.

14 komentářů:

 1. Krásný všechno! Rok od roku hezčí a vymakanější - fakt rosteš.

  OdpovědětVymazat
 2. K R Á S A - taky mám moc ráda Vánoce !! Takovou nabídku budete mít i v Ostravě ? Šá

  OdpovědětVymazat
 3. To je tuze krásný! mask.

  OdpovědětVymazat
 4. Krása, moc líbí! Jednotlivě i jako celek, parádně vyladěné, decentní. Slintám si do klávesnice :-).
  A s tou adresou - já si nechávám všechno posílat do práce a tak třetina odesílatelů adresu zadává bez označení firmy, a to i opakovaně po upozornění, takže dopravce mě pak nahání telefonem, ať si pro tu zásilku dojdu ven, já v tu dobu často na druhém konci Prahy, tak jim vysvětluju, že to mají nechat u kolegyně na recepci... A další třetina zásilek má průběh totožný, s tím rozdílem, že po převzetí zásilky zjistím, že tam označení firmy je, jen se dotyčný jaksi nenamáhal to přečíst celé a na tu recepci to donést. Přitom všichni ti dopravci k nám jezdí s firemními balíky pravidelně, někteří skoro denně...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, jsem ráda, že se vánoční myynice líbí :).
   My s tou adresou míváme spíš problémy třeba u taxiků. Většinou jedou spodem a zajedou skoro až na tu louku u Bohnic...

   Vymazat
 5. Nádhera, určitě si objednám, i když si dárky doma nedáváme, tak stejně občas něco balím, například kamarádkám. Těším se!

  OdpovědětVymazat
 6. Markét, ten papír se Ti zase moc povedl.
  pa - mamka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mami, dík! Ale to mi radši řekni příště osobně, takhle to vypadá, že se vůbec nevidíme. :))))

   Vymazat
 7. Nj, nj, nj, vemte jich na Dyzajn tucet nebo raději nad tucet, budu tam, prostě i kdyby busy nejezdily, děti marodily:))))!!! Krásné, Markét!! Mávám!! Moc!! Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, Vy jste nejmilejší! Mávám tam k Vám! <3

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!