pondělí 25. září 2017

Nohy v teple

Byli jste někdo o víkendu na Dyzajn marketu? Pokud ano, doufám, že jste si to užili. Já rozhodně, akorát, že na druhé straně stolu a moje nákupy dosahovaly maximálně dva metry vlevo a dva metry vpravo. I tak jsem domu přitáhla hned troje ponožky a dvě čepice pro synovce. Přesněji řečeno bagrové čepice se stavebními stroji od Zizi (klučičí must have) a liščí ponožky od slovenských Rebeliot (Myyny must have). Samozřejmě obě varianty...

Díky všem známým i neznámým, kteří se zastavili. Bylo to moc milé, i když tuším, že v neděli už jsem se chvílema tvářila neúmyslně dost kysele, měla jsem holt dost, to přiznávám. Navíc, počásko prověřilo mojí houževnatost. Ale zdá se, že imunita to zvládla. S pomocí svařáků.

Další nejbližší předvánoční akce, kdy se můžeme osobně setkat, je Meat Design Ostrava.


Ze samotného prodeje žádné fotky nemám, neboť jsem stála na stánku sama. (Občas přiběhl Martin a něco mi donesl k jídlu, či počkal u stánku, když jsem musela "na dámy".)

Takže jen rychlá mobilní fotka, co prosvištěla filtrem, protože ráno to světlo nebylo zrovna příznivý.A čím se odměním za víkendovou dřinu? Nebudete tomu věřit, ale mám v merku takové pěkné akvarelové štětce... ;)

Krásný pondělí přeju!

6 komentářů:

 1. Tak přesně takhle to tam vypadalo :-)), jen za pultem stála milá prodávající....a já si musela nakoupit hned 2x, totiž to-do bloku se fakt nedalo odolat:-))
  Hana

  OdpovědětVymazat
 2. Ty lišky jsou boží <3 Po sobotní adrenalinové jízdě jsem odmítla jet kamkoliv, takže jsme skončili v lese ;) Jednou to mi to vyjde. I když po včerejšku je i tak náš byt zaMyynován víc než předtím. Krásné pondělí :)

  OdpovědětVymazat
 3. No ty jsou - ty lišky i nohy:). Já v sobotu objednávala obláčkové, černobílé (jak jinak)... Nejpozději v Ostravě se na Tebe těším!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych ty ponožky nejradši nakoupila všechny, musela jsem se dost krotit :D.
   Těším se na Tebe!

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!