středa 31. května 2017

Nálepky a pohlednice

V pátek odpoledne přivezl kurýr nové nálepky a pohlednice. Celou dobu jsem byla nervozní, protože jsem zkusila novou tiskárnu a to člověk nikdy neví, jak to dopadne. Jak kvalitně tisknou, jak přesně ořezávaj, jaký mají papír... No dopadlo to skoro uplně dobře.

Akorát u nálepky s medvídkem jsem, já pako, zapomněla při přípravě k tisku smazat pomocnou linku, takže to tiskárna vytiskla i s ní, čímž se celá nálepka pokazila, takže medvěda budu lepit nejspíš na balíky nebo tak něco. No nevadí, to je to nejmenší.Mimochodem, vidíte moje prsty? Na pondělí jsem byla objednaná do tetovacího studia na konzultaci. Chtěla jsem si nechat potetovat prsty a dlaně. Ultravílí tatérka na moje ruce chvíli koukala, pak zavrtěla hlavou a měkoučkou vílí slovenštinou mi oznámila, že to nepůjde. Že mám moc tvrdú kožu... Tak asi s tou ruční prací seknu nebo co. Už ani potetovat se nemůžu nechat.


Jinak teda nálepky jsou ve skutečnosti kulaté, musela jsem si je nařezat sama, takže je výřez hranatý, ale myslím, že si pořídím kulatý výsek. Bude to hezčí.

Pak mám pro vás troje nové cedulky na dárky. S mickama, ovocem a s lučním kvítím.

A novinka nejnovější, bude dětské omyvatelné prostírání! Zatím mám jedno s ptáčky a další motivy musím teprve namalovat. Ale už teď se těším. Líbí se mi představa, jak si děti matlaj ty moje akvarely jahodama a borůvkama a baví je ty obrázky, a proto to matlaj ještě rukama, musí si na to ukazovat, a pak se to celé utře a jede se nanovo. Mám bujnou fantazii, já vím.

Ještě jsem ovocíčko použila na nové svatební blahopřání a dvě normální blahopřání. Léto je za rohem a tak se to asi i hodí.

Celé léto pak budu k objednávkám jako dárek přidávat laminované záložky do knížek, po létě je dám nejspíš do prodeje, je to taková drobnost, která potěší. Takže s prvním letním dnem, 21. 6., se můžete těšit, kdo objedná, bude ho v balíčku čekat tohle překvápko. Motivy plánuju různé.


Malá mobilní ukázka květovaných záložek.


A ještě poslední důležitá věc, dnes je poslední den, kdy nákup za 500 Kč a více půjde do slosování o kupón na 500 Kč. Výherci budou tři, takže 3x500 Kč. Nakoupit a zkusit štěstí můžete na www.bymyyna.cz

A teď fotky, které stejně řeknou všechno nejlíp...Ptačí jména jsem napsala sama! Juch.Prostírání s ptáčky má ještě tu výhodu, že jsou na nich jména. Těch ptáčků. Takže se zase plní i moje oblíbená edukativní stránka věci...
Takže tak. Doufám, že se to bude všechno líbit. 

8 komentářů:

 1. To je taková nádhera, ani nemůžu říct, co se mi líbí nejvíc, všechno <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já osobně si dost ujíždim na černobílé pohlednici s horama :).
   A děkuju!

   Vymazat
  2. Já taky, hory jsou boží! moc by se mi líbily trochu ve větším do rámečku. Budou? A prostírání asi taky neodolám, aby ta naše patlalka patlala po něčem hodnotnějším než jen po stole :D
   K.

   Vymazat
  3. Katko, španělské čárkované hory jsou k mání i jako umělecký tisk A4, najdete ho tu http://shop.marketajinochova.com/tisky-k-zaramovani/andalusie/
   S ptáčkama nebo jinýma obrázkama bude patlání hned mnohem zábavnější :D.

   Vymazat
 2. Krásný, teď mi v hlavě šrotuje na co všechno by se to hodilo. Takže dík :D
  M.

  OdpovědětVymazat
 3. Za použití trocha amerikanizmu:Ten lettering je top! ❤️ A lepší nemít kůži horší ��

  OdpovědětVymazat

Díky za všechny komentáře!