středa 7. prosince 2016

Zimní režim

Ne každý má náladu číst, že Myyna nerada zimu. Vím, vím. Nicméně, i tak bych ráda zmínila, že letos bude všechno trochu jinak, než dřív.

Našla jsem totiž spolehlivou brigádnici, která bude přes zimu odesílat objednávky z mého e-shopu. Fler se pochopitelně jako každou zimu zavře úplně, ale e-shop By Myyna bude fungovat dál, byť s malým omezením.
Nebudou například v prodeji polštářové výplně k sítotiskovým povlakům. To aby nejmilejší Kačka neměla zbytečné tahání s velkými krabicemi. Počet všech věcí v e-shopu bude omezený, naskladním mojí pomocnici jen určitý počet blahopřání, tisků, prostě všeho, takže až se to vyprodá, další možnost nákupu bude po mém návratu. Také nebudou dočasně v prodeji plakáty.

Všechny letošní objednávky uzavřu nejpozději 15. 12. a e-shop se znovu otevře 2. 1. 2017. Všichni si potřebujeme odpočinout. Stejný, omezený režim bude platit i pro Etsy a slovenskou Sashe. Též budou po dobu mé nepřítomnosti zrušeny dobírky, Zásilkovna a Uloženka. Poštovné přes Českou poštu ale snížím jednotně na 60 Kč. Alespoň nějaká kompenzace za malé nedostatky.

Letos se stěhujem na celou zimu zase na jih Španělska. Tentokrát ale na oceánskou stranu, k Atlantiku. A možná nás to odfoukne a já skončím v zemi Oz jako Dorotka. Uvidí se.

6 komentářů:

 1. Markétko, užij si to tam :) Krásné dny, iva

  OdpovědětVymazat
 2. To bude nádhera, Atlantik! Moc si to tam užijte. Nás čeká snad v létě Portugalsko, už se rýsuje první plán expedice a já už teď žiju jen tím. Taky nemám ráda zimu a klidně bych zalezla a vylezla až v březnu. No, zatím to nejde, ještě pár let to musím vydržet. Každopádně se moc těším na inspirace, které přivezeš a nakresli moře, prosím. Nebo namaluj, to je fuk. Pár dnů nazpět jsem si koupila takovou úžasnou kaligrafii Svena Krause s názvem Moře a tuze ráda bych tuto myšlenku rozvíjela ve více směrech a od různých umělců. Myynu bych taky ráda měla jako vodní živel :-))) Měj se moc krásně a ať vám to vyjde podle vašich představ. A foť!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvidíme, čeho budu po tom intenzivním roce schopná. Možná budu jenom tři měsíce čumět do blba :).

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!