úterý 14. června 2016

Týnská literární kavárna

Čeká mě prodejní akce! Je to zase pod hlavičkou Dyzajn marketu a prodávat tam budu já a dalších 27 tvůrců. Možná víte, že uplně prodej na stánku nevyhledávám, neb jsem osoba velmi plachá (poplašená), i když se to nezdá. Tak mne přijďte podpořit, když budete mít chuť a čas.

Sobota 18. 6., od 12.00-19.00, Týnská literární kavárna.

Ať už si protiřečím, nebo ne, vlastně se dost těším.

V Týnské kavárně bude kromě prodejců i program a to, co bych určitě vypíchla jako zajímavý bod, je, cituji:

"Autorské čtení z knihy Galerie aneb Arturovo dobrodružství, po kterém následuje výtvarná dílna „STAŇ SE MALÍŘEM“. Děti si zkusí vytvořit obraz na základě inspirace děl z knížky a dalších českých malířů, kteří malovali své obrazy různými technikami. Namalují samy sebe nebo Artura, který se ocitne na jejich oblíbeném místě, v jejich oblíbeném obraze, v oblíbené pohádce nebo tam, kam by se chtěly podívat, atd. Děti samy si pak vytvoří svůj obraz (pomocí pastelek, fixů, látek, barevných papírů - koláže, frotáže,…). Poté si svůj obraz také „zarámují“. Inspirovány tvorbou druhých a spolu se svou fantazií se můžou stát umělci, kteří vytvoří své originální dílo."

Tak si říkám, že by to mohlo zajímat maminky, respektive jejich děti. Mamky můžou nakupovat, zatímco se jejich dítko stane malířem. To je fér, ne?

A co se týče mě, tak u mého místa určitě najdete trička, tašky a batůžky, pexesa, blahopřání, placky a zrcátka. Víc nepoberu, protože parkovat někde v centru s autem, to je tak dobrý na infarkt, Ikea taška to jistí...

Těším se na vás a akci můžete na facebooku sledovat tady

https://www.facebook.com/events/1697064270518330/
2 komentáře:

  1. To je skoda, ze je to uz tento vikend. My budeme v Praze az ten dalsi...tak drzim pesti at mas hodne zakazniku:-)Lenka

    OdpovědětVymazat

Díky za všechny komentáře!