pondělí 30. května 2016

K adopci

Jako už skoro tradičně po každém tisknutí nabízím malinko zmršené sirotky k adopci za cenu materiálu a poštovného. Dřív jsem to dávala jen na facebook a bylo to hned pryč, tak by možná měli dostat šanci i ti šťastlivci, co na fejsbůčku nejsou...

Voilà, začínáme s prezentací...

Mám tu tričko se srnkou, co vypadá, že jste opilí, protože ji vidíte malinko rozmazaně... Dámské, velikost S, v průramcích 49 cm, délka od ramen dolů 64 cm. Cena 150 + 80 pošta.

Další "opilé" tričko, tentokrát námořnicky modré pánské XL. Dvojité jsou jen větve (můžeme třeba říkat, že je košatější) a nápis (vůbec nechápu, jak jsem to dokázala). Přes prsa 60 cm, délka od ramen dolů 75 cm. Cena 150 + 80 pošta.

A další nepochopitelná zaležitost... petrolejově modrá taška, které se opil pouze jeden dům a pouliční lampa. Zbytek je ostrý. klasická bavlněná nákupka, 38x41 cm, výška uší 29 cm. Není vysrážená, takže se po vyprání lehce srazí. Cena 100 + 80 pošta.


A ještě jedna nákupka, kde je u třetího domu moc barvy. Světle šedá, 38x41 cm, výška uší 29 cm. Taky není vysrážená, takže se po vyprání lehce srazí. Cena 100 + 80 pošta.
Jestli o tyhle sirotky stojíte, pište na jinochova@gmail.com.

Aktualizace 13.30 hod. - všechno už je zamluvené. Díky moc!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za všechny komentáře!