úterý 21. října 2014

Diáře na rok 2015 s ilustrací

Co plánujete na příští rok? Dovolené, rekonstrukce, děti, školy, nákupy domů a bytů...? Ať už je to cokoliv, měli byste si to zapsat. Nejlíp do diáře.

Já už jsem o tom tady minulý týden velmi povrchně psala a tak bych o tom chtěla teď napsat víc, protože to mělo příběh, pointu i zakončení, bylo to dlouhé a na velkou dálku.

Diáře na rok 2015, respektive jejich realizace, je pod taktovkou Anýzovky, která žije ve francouzské Provence (to bych taky brala, mezi námi děvčaty...) a která se rozhodla to risknout a oslovit mne s nabídkou spolupráce. Vzhledem k tomu, kde žije, chtěla obrázky s hřejivou tématikou hornatého francouzského jihu a já ráda kývla. Bo kytičky, stromečky a kdejaká větev, to je moje gusto.

Je to tak. Větev je pro mne uplná extáze!


To se stalo někdy na začátku léta. Plácly jsme si emailem a šly jsme si každá po svý práci. Na začátku září jsme se pak viděly v Praze osobně a doladily detaily. Se teda přiznám, že jsem v tom měla až do poslední chvíle dost hokej, Anýzovky nápady jsem krapet nestíhala, chrlila na mne všechny možnosti, co kde jak bude, co všechno si kupující bude moci vybrat, jak to bude vypadat, barvy gumiček, spirálek... Snažila jsem se alespoň dodržet téma Provence a u zbytku jsem si řekla, že se nechám překvapit.


Nabídka gumiček k diáři neni žádný med pro člověka s problémem rozhodnout se. Takový výběr!

I ty spirály jsou v několika variantách! Wow!

No a v půlce října jsem ji poslala emailem všechny domluvené ilustrace (které jsme ještě mezi tím během září korigovaly na dálku) a čekala na Anýzovky coming out. A těšila se.

Pro ilustraci, jaký typ diářů Anýzovka nabízí. Tyhle jsou s japonským papírem na obálce, který má letos Anýzovka taky v nabídce.


Pokud jste dočetli až sem, můžete si teď kliknout na link, abyste se přesvědčili, že nekecám a že máte fakt spoustu možností, jak svůj diář vyladit. Od výběru ústředního motivu na obálku, až po barvu spojovací spirály nebo gumičky, která udrží diář bezpečně zavřený.

A protože je Anýzovka rozená obchodnice, čekají vás dárky navíc. U koupi dvou diářů dostanete vyladěný zápisník a když se plácnete přes kapsu a objednáte tři, dostanete k zápisníku i tašku s origo ručním sítotiskem. Samo, že ode mne. A při koupi diáře a zápisníku dostenete 30 % slevu.

Jaké ilustrace od Myyny si teda můžete vybrat?

Fíky!


Olivy!
Levandule!


Sólo fík!Olivovník!Takže těchhle pět akvarelů můžete dle libosti kombinovat na diáře a zápisníky.

Zápisníky vypadaj takhle a na výběr je buď s linkama nebo bez.
A teď, jak objednávat? Buď přes formulář u Anýzovky, který vás provede všemi možnostmi, nebo přes Anýzovky shop na Fleru A NEBO ti, kteří chtějí diář s ilustrací ode mne, zachráním od rozhodování (chápu, že ne všichni mají čas a náladu to řešit) a když mi napíšete mejlem, jakou ilustraci byste chtěli mít na diáři nebo zápisníku, tak zbytek pořeším za vás. Oproti platbě předem, samozřejmě. Protože diáře jsou na míru, všechny objednávky se uzavírají 14. 11. a pak už to frčí do tiskárny. Poštovné 40 Kč nebo osobní odběr v Ateliéru Veverkova 10.

Diář s originální ilustrací ode mne stojí 489 Kč. Platí pro něj, samozřejmě, všechny dárky a výhody. Objednané dva diáře = jeden zápisník zdarma navíc, objednané tři diáře = zápisník + taška se sítotiskem zdarma k nákupu, objednané kombo diář + zápisník = 30 % sleva.

Diáře jsou velikosti A5, zápisník je A6. Cena za zápisník s akvarelem ode mne je 167 Kč.

Takže, kdo chce zachránit ve snaze vybrat si diář s motivem ode mne, nechť píše na jinochova@gmail.com. Bude mi potěšením to za vás vyřešit! Díky a hezký den!

Žádné komentáře:

Okomentovat