čtvrtek 14. listopadu 2013

Vystříhaná žirafa

Nezapomeňte na soutěž! Tady tady tady.

***********************************************

Tohle je hravá  Photoshopí technika postavená na efektu jakože ledabile vystříhaných kousků barevných papírů a novin poslepovaných dohromady na pomačkaném papíře. Všechno je elektronické a bylo to dost zábavné. Reálné využití je sporné, to je mi jasný. Ale jako občasná legranda dobrý.

Vystřihovali jste jako mrňata rádi? A měli jste takové ty papírové panenky, co se  prodávaly na skládacím archu spolu se spoustou oblečků a ty se pak na tu panenku přikládaly? To mě hrozně bavilo. Babička, která pracovala v obchodě s domácími potřebami spojenými s papírnictvím, mě těmihle panenkami zásobovala vydatně. Moje zlatá babička!


6 komentářů:

 1. Papirovych panenek jsme mely se segrama nekolik. Zajimalo by me jestli se jeste vyrabi. Asi 2 roky dozadu mela Figaro retro edici a na 3 obalech jejich cokolad meli prave vystrihovaci panenku tak je mam doma schovany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lenko, myslim, že vyráběj, něco jsem viděla. Ale vypadaj tak nějak jinak dost... :)))

   Vymazat
 2. Já je milovala a plánuju Domi vyrobit vlastní kolekci:) A je jich všude hodně, ale jak říkáš, není to no:) Možná nějaké free printable by stály za to. A vystřihovánka elektrovánka je skvělá:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vystřihovánka elektrovánka :))) to je super název!

   Vymazat
 3. Jéé takových panenek jsem měla několik a zbožňovala je! :)) Dokonce si pamatuju, že jsme si i samy panenky a jejich oblečky kreslily :D :)
  TWF Kami*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si nepamatuju, že bych si kreslila vlastní, ale je to dost možné, že jsem to dělala taky :)))

   Vymazat