sobota 23. listopadu 2013

Music Inspiration #6 - Asteroids Galaxy Tour

Máme tu další sobotu a protože počasí není nic moc, světla pomálu a začíná být, alespoň v Praze, dost šedo, servíruju vám veselou a svižnou záležitost z Dánska. Asteroids Galaxy Tour.

Zpěvačka AGT Mette Lindberg je velice půvabné stvoření s jasným hlasem a jejich muzika spadá do škatulky psychedelic pop. Kapela funguje teprve od roku 2007, ale za sebou mají už tři úspěšná alba.Rozhodně bych si je dala moc ráda na živo, někde v klubu, protože to musí být hodně energické a osvěžující.

Když jsem byla kdysi na skok v Dánsku, potkala jsem v Kodani samé takové krásné dívky. Všechny samozřejmě na kole. Strašně pršelo. Byl srpen a byla mi tam zima (16°C). Ony byly krásné, štíhlé a měly na nohou žabky. Na těch kolech. V té zimě. Do dneška mám Dánsko zafixované jako zemi krásných štíhlých blondýnek.

První věc je asi moje nejoblíbenější a jmenuje se Lady Jesus (Album Fruit).Druhá věc se jmenuje The Golden Age ze stejnojmenného alba a je to akusticky, takže se můžete sami přesvědčit, jak dobře Mette zpívá.5 komentářů:

 1. Živou hudbu někde v klubu, nejlépe jazzík bych si dala líbit. Nebyla jsem ani nepamatuju :-( Ale ta druhá skladba je opravdu osvěžující!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baru, já byla celkem nedávno v Lucerně na Pixies, ale klidně bych si dala zase něco dalšího :) Koncerty mě asi neomrzí nikdy, bývá tam skvělá atmosféra.

   Vymazat
 2. Ahoj!
  Zvu tě k nám na Giveaway :)

  http://in-protested.blogspot.cz/2013/11/christmas-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná holka a dobře se poslouchá. Jo Dánsko je další výzva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím, že Dánsko stojí za prozkoumání. I když se tam člověk moc neohřeje :).

   Vymazat

Díky za všechny komentáře!