čtvrtek 31. října 2013

Blogerky sobě - úžasný balíček od Olívky

Teda já jí ty obrázky rozhodně takhle hezky nezabalila...!


Ale popořadě. Objednala jsem u Olív, která píše francouzským šarmem protkaný blog Mode de boulangerie v jejím virtuálním obchodě skleněné dekorační ptáčky a šperky v minimalistickém stylu, které vymýšlí a dělá a nesou název design by olive.

Je jasné, že ten mint rozkošný multináramek beru s sebou do Vietnamu jako talisman, protože už Rosa psala, že jsou ty náramky od Olívky talismanovité. A to nemůžu riskovat, nevzít si jej. Jede se mnou a že nekecám, uvidíte na fotkách.

Skleněný náhrdelník a náhrdelník s dřevěnými korálky jsou holčičárny, které miluju. A už se těším, jak je vytáhnu ven.


No a ptáčci se ukázali jako vyloženě ložnicový druh, takže visí na garnýži před oknem, pohupují se ve vánku a já doufám, že budou diskrétní (když už se zabydleli v ložnici) a že nebudou v noci chrápat.


 A prý, že nemá razítko! Má! S Eiffelovkou dokonce. Pěkně se to všechno uvelebilo u mě na stole. Včetně nádherně vonící snítky levandule. Křehkosti, Tvé jméno je Olív. Díky!


Krásný den!

5 komentářů:

  1. Dodatečně se omlouvám za hrubky, které jsem tam měla a snad už všechny opravila. Poslední dobou je mám čím dál častějš... ach jo. Klidně mi to pište do komentářů, bo nechat to být je mnohem horší :D

    OdpovědětVymazat
  2. Krásné věcičky holky :) Ti ptáčci jsou dokonalí! ♥
    TWF Kami*

    OdpovědětVymazat