úterý 2. července 2013

Popout a já

To si takhle sedím u počítače a najednou hup!, vyskočil na mě email a v něm pár milých slov o tom, jestli bych nechtěla spolupracovat s designovým e-shopem Popout, protože se jim moje práce líbí. No jasně! Radostí jsem povyskočila na židli. A napsala seriózní email, že rozhodně ano. A tak jsem tam.

Mám v plánu nabídku obměňovat každý měsíc, zatím jsou tam už pro vás notoricky známé čtyři vektorové grafiky, příště bych dala do prodeje třeba fashion ilustraci. Plánů v hlavě mám dost, nápadů taky. Jen den by mohl mít víc hodin, abych si aspoň stihla skočit zaběhat.

Ráda bych některé svoje práce nazvětšovala na plakát, jen nevím, jestli je to dobrý nápad. Protože tisk plakátu v malém nákladu není vůbec laciná záležitost. I v případě standardních velikostí jako je A1 nebo A0. Pro představu, tisk pěti kusů plakátů A1, kvalitním tiskem, plus lamino, stojí skoro 300 bez DPH/ks a k tomu se musí připočítat práce, balné do tubusu, poštovné. Tak nevím. Já osobně jsem velká fanynka autorských plakátů, ale je nás takových víc?


http://popout.cz/cs/


Byla jsem požádána, abych se pro účely prezentace vyfotila na svém oblíbeném místě jak tvořím. Tohle je moje oblíbené místo. Když roztáhnu žaluzie, mám výhled na celou Prahu. Po mé pravici je lis na ruční grafiku, když dojde na tisk, musí všechno stranou. Míchám barvy, potřebuju prostor. Bývá to velký nepořádek, ale už to mám vychytané, netrvá dlouho a je uklizeno. Praxe je prostě nejlepší. A svůj Mac s mega monitorem prostě miluju. Je to drahoušek. Spolehlivý, tichý a neodmlouvá.


Žádné komentáře:

Okomentovat