úterý 2. dubna 2013

Detox - den třetí

Dneska už jsem fakt musela udělat úkol na zítřejší lekci francouzštiny a tak jsem ráno zmobilizovala všechny svoje fungující mozkový závity a s vypětím všech sil cosi vytvořila. No, zas tak hrozný to nebylo. Cítím se fajn.

Teoreticky by mi měla být zima, neb hlavní ohřívač trupu, střeva, nemají palivo na tvoření tepla, ale mě je kupodivu horko. Neustále mám žízeň.

Dopolední únava je pořádná, od rána piju jen vlažnou vodu. Mám spoustu věcí na práci, ale dost pomalej rozjezd. Hrozně mi trvá sesumírovat si, co vlastně chci udělat a co si k tomu mám připravit za věci. Večer mě čekají tři hodiny v ateliéru grafiky, na ty se těším, neb je to příjemný relax s příjemnými lidmi. Jen jsem zvědavá, co se mnou udělaj všechny ty ředidla.

Odpoledne na mě přišla šílená zima a kolem půl třetí krize jako blázen. Na hoďku jsem si lehla, ale bylo to ještě horší. Uplně ideální je nějaká činnost. Mám velký problémy nemyslet na jídlo, neustále mi v hlavě kolují nápady co všechno uvařím a upeču, až přejdu na normální stravu = cesta do pekla.
Dala jsem si horkou sprchu a odešla jsem do ateliéru dřív, abych si ve městě nakoupila čaje.

Dneškem končí základní třídenní půst a od zítra by měla teoreticky začít řádná samoočista vnitřních orgánů. Přejdou na vyživování z vnitřku, měla bych se cítit líp a úbytek váhy by měl být kolem půl kila denně. Zatím to bylo každý den kilo. Tak jsem zvědavá.

Moji nejlepší přátelé

Žádné komentáře:

Okomentovat